Kupujete auto? Rozmyslete si kde!

yes car
Zdroj: Oficiální zdroj

Autobazarů je velké množství, ale pro všechny není prioritou prodávat kvalitní a ověřené vozy.

Koupě auta nás může stát spoustu útrap, protože s pořízením nového plechového miláčka není spojen jen výběr vozu samotného a posouzení jeho stavu a původu, ale také vyřízení dokumentů potřebných k přepisu, pojištění, případně financování vozidla. Základem je stále objektivní posouzení celkového technického stavu, a v tomto laikovi nezbývá nic jiného, než spoléhat pouze na slova prodejce. Často přitom narazí na obchodníky, kteří uvádějí nepravdivé informace o stavu, počtu najetých kilometrů či původu automobilu. Všichni ale nejsou stejní. Příkladem je autobazar YesCars z Františkových Lázní, který ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a pomůže vám vůz nejen vybrat.

 

 

Jedná se o prodejce automobilů, jehož tým se skládá ze dvou lidí. Ti mají více než deset let zkušeností v automobilovém průmyslu a vlastní autobazar se rozhodli otevřít v roce 2006. V současné době vlastní vozový park cca 40 vozidel a prodávají i značkové čtyřkolky. Důkazem profesionality a preciznosti autobazaru YesCars je skutečnost, že mají mnoho stálých zákazníků, kteří se k nim z různých důvodů neustále vrací. Někteří proto, aby své staré auto obměnili za novější. Jiní pro to, aby svému vozu pomocí partnerských servisů autobazaru YesCars zajistili kompletní servis spojený s údržbou vozidla.

 

Majitelé autobazaru si zakládají na dobré pověsti a referencích. Jsou si plně vědomi toho, že jakákoliv kritika by mohla být příčinou ztráty jejich konkurenceschopnosti. Z tohoto důvodu prodávají pouze auta, která nechávají předem prověřit přes databáze společností, jež se zabývají prověřováním původu vozidel. Jedině takto mohou novým držitelům automobilů ručit za původ vozidla i stav kilometrů. Má-li klient zájem o úvěr, na místě mu zajistí financování přes některou z partnerských úvěrových nebo leasingových společností. Zprostředkování této služby je přitom zcela transparentní a bez poplatků. V případě zájmu, zákazníkům odpadají i starosti s vyřizováním povinného nebo havarijního pojištění. Tým YesCars zpracuje kalkulaci u několika pojišťoven a spolu s klientem vybere tu nejpřijatelnější variantu. Zajistí i odhlášení technického průkazu z původního majitele na nového a obyvatelům okresu Cheb i veškerý servis s kompletním vyřízením přepisu na registru vozidel.

 

 

Autobazar YesCars se řídí mottem pro zachování 100% kvality: „Lepší dělat jednu věc a pořádně, než dvě pouze napůl.“ Z tohoto důvodu společníci ani neuvažují o tom, že by otevřeli další pobočku.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Komerční článek