Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Prsatá reklama

Kvůli těmto ňadrům muži ztrácí rozum. Způsobila 517 nehod!

Tato prsatá reklama způsobila 500 nehod
Zdroj: advtruck.ru

Tyto dámské přednosti v obří velikosti dokážou přitáhnout pozornost! Dokonce takovou, že kvůli nim muži přicházejí o rozum, ztrácí pozornost a způsobili tak 517 dopravních nehod!

Pořádný poprask v ruské metropoli způsobila tato obří ňadra umístěná na třiceti nákladních autech jako reklamní poutač. A vskutku reklama upoutala dokonale. Některé řidiče zaujala natolik, že se přestali věnovat řízení a způsobili dopravní nehodu.

 

Kdyby však jednu, celkově jich policie napočítala na 517, a to už je pořádné skóre na jedno poprsí. reklama proto musela z nařízení policie pryč!

 

"Jel jsem na obchodní schůzku, když kolem přijížděl náklaďák s velkou fotkou obřích ňader. Vzápětí do mě narazilo auto za mnou. Řidič přiznal, že ho vyrušila zmíněná reklama," uvedl jeden poškozený řidič.

 

Jak uvádí web topky.sk, autorem kontroverzní reklamy je agentura zabývající se mobilními reklamami. Reklama sice upoutala, ale s žádným ziskem firma zřejmě počítat nemůže, řidičům totiž musí za dopravní nehody zaplatit odškodné.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Snímky Beyoncé nahoře bez způsobily internetovou bouři. Ta má věšáky!

Nahá Kelly Brook v posteli: Ta má melouny!

Oscarová herečka zuří: Další uniklé nahé fotky Jennifer Lawrence!

TN.cz