11, 12, 13...

MAGICKÉ DATUM 11-12-13 se blíží! Co o něm prozradila numeroložka?

Numeroložka Suchardová
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

V kalendáři se nezadržitelně blíží magické datum 11-12-13. Zeptali jsme se na něj numeroložky Lenky Suchardové.

"Když budeme brát v úvahu zjednodušený tvar 11-12-13, pak nám vyjdou i sečtená doplňková čísla posloupně 2-3-4 (1+1=2; 1+2=3; 1+3=4)," říká numeroložka Lenka Suchardová.

 

Co nám to může přinést a jaké výhody nám z toho plynou?

"Zbystří se nám intuice, čich a šestý smysl pro to, co je pro nás vhodné, prospěšné, příjemné a radostné. Použijeme-li tento dar, pak víme přesně, co chceme a logicky vyhodnotíme, jak na to jít, jak to rozšířit a kdy to realizovat, aby to mělo pro nás užitečný dopad," říká Lenka Suchardová.

 

Numeroložka Lenka Suchardová bude od 20:30 odpovídat na vaše otázky v on-line chatu.

 

Rozhovor

 

 "Pokud však nebudeme důvěřovat těmto intuitivním pocitům a vnuknutím, ba naopak budeme vyvyšovat své ego a supermyšlení, nebo se budeme stále podřizovat někomu, či něčemu, pak dojde k celkovému nedorozumění a zmatku. Tím se dostaví přecitlivělost, náladovost, urážlivost, smutek z nezdaru a ztráta," pokračuje numeroložka.

 

Rozhovor

 

 "V tomto dni je velká síla, protože můžeme postupovat jasně a cíleně krok za krokem, díky po sobě jdoucím číslům. Neměli bychom skákat z myšlenky na myšlenku, z akce do akce – bylo by to nicnedávající a ztrátové," tuší zkušená numeroložka Lenka Suchardová a přidává dobrou radu na závěr: "Objevte sami v sobě energii a odhodlání zlepšit ty oblasti, kde to již nějakou dobu vázne. A nebo netušíte, kdo jste a co dělat, pak vás ale může někdo využít a zneužít ke svému prospěchu. Dopoledne je velmi akční a výkonné, najděte v sobě palivo a odstartujte životní změny k lepšímu. Odpoledne je stále cílevědomé, nicméně už můžete být ovlivněni vlastním strachem, informací zvenčí nebo nějakou osobou. Zvažte všechny okolnosti, rozhodněte se dle vlastních pocitů a pokračujte ve svém plánu. Večer se zklidněte, přehodnoťte celý den u dobrého jídla a pití a vyházejte zbytečnosti, ke kterým se už opravdu nechcete vracet," radí Lenka Suchardová.

tn.cz / hru