Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

UFO existuje

PRŮLOM: Vláda zveřejnila tajné dokumenty! Dokazují existenci mimozemšťanů

Mexické důkazy o existenci UFO
Zdroj: YouTube.com
Témata:

Tohle je zřejmě přelom ve výzkumu mimozemských civilizací! Mexická vláda odhalila podklady, které by mohly jednou provždy prokázat existenci UFO! Podívejte se.

Zveřejněné mayské artefakty mohou dokládat, že lidská rasa není ve vesmíru sama. Artefakty ukazují, že cestování mezi planetami bylo možné už daleko dříve než v minulém století. Výjimečné kousky byly prezentovány minulý rok a budou tématem filmového dokumentu.  

Mexický režisér Juan Carlos Rulfo má na svědomí dokument o mayské civilizaci. Producent tohoto filmu Raul Julia-Levy prozradil, že natáčení probíhalo v úzké spolupráci s mexickou vládou. Byl to dokonce příkaz samotného prezidenta. Mexická vláda také doufá, že tímto krokem inspiruje ostatní vlády, aby se o tajné informace z oblasti UFO podělily také.  

Prezident Álvaro Colom Caballeros řekl deníku The Guardian: "Mexiko uvolní kodexy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o mayském a mimozemského kontaktu, a všechny informace budou potvrzeny archeology."

"Je to velmi důležité pro lidstvo, nejen pro Mexiko," řekl Julia-Levy. Tato tajemství mexická vláda "chránila" celých osmdesát let. A co vy? Myslíte si, že tyto artefakty jsou důkazem existence UFO? 


Anketa

Dokazují tyto materiály existenci mimozemských civilizací?


Hlasovalo 4744 lidí. (Muži: 2338 | Ženy: 2406)

pet TN.cz