Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

matka bez citu

Mrazivé přiznání matky: Porodit děti byl můj životní omyl. Jsou to paraziti!

Porod - ilustrační foto
Zdroj: isifa.com

Když žena porodí dítě, obvykle k němu vzplane mateřskou láskou. To ale není případ Isabelly Duttonové. Ta totiž tvrdí, že mít děti byl největší omyl jejího života!

"Mému synovi Stuartovi bylo teprve pět dní, když jsem si to uvědomila. Porodit dítě byla ta největší chyba v mém životě," říká sedmapadesátiletá Britka, která prý necítila vůbec nic ani při pohledu na své malé dítě v peřince.
 


Její přítel Tony (62) toužil po dětech. A protože je její jedinou láskou, rozhodla se mu Isabella toto přání splnit, píše webový portál Tvnoviny.sk. Stuart přišel na svět jako první, o dva roky později se jim narodila holčička Jo. Ale péče o vlastní děti ji vůbec nenaplňovala štěstím. Právě naopak.
 

"Nebyla to žádná deprese nebo únava. Mateřství jsem odjakživa nenáviděla," tvrdí Isabella. "Pojala jsem to jako práci. Nesnášela jsem třeba i to, jak na mě děti byly závislé. Pořád mě potřebovaly. Byly jako paraziti. Pořád ode mě něco braly, ale nic mi nedávaly na oplátku," popisuje žena své pocity.
 


Isabella však současně tvrdí, že by pro děti udělala cokoliv. Důkazem je i to, že denně pečuje o svoji nemocnou dcerku, která je připoutaná na lůžku. Teprve před pár dny jí totiž lékaři diagnostikovali sklerózu.
 

Otevřená zpověď Isabelly Duttonové rozpoutala obrovskou vlnu diskuzí. Jedni ženu odsuzují, druzí ji zase za její upřímnost oceňují. Britka si však trvá na svém: "Život bez dětí by byl jednodušší a šťastnější."


ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Můj porod? Prožila jsem klinickou smrt!
VAŠE PŘÍBĚHY: Vlastní máma mě vyměnila za život v luxusu
VÁŠ PŘÍBĚH: Porod byl pekelný! Bojím se mít druhé dítě!
VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra v den porodu! Jak jen to mohl udělat?!

tn.cz / zdg