Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

10 kuriózních případů

Karamboly na dovolené: Napadení buvolem i uvíznutí v prolézačce!

O tom, že na dovolených není o zábavu nouze, se každoročně přesvědčují také likvidátoři pojišťoven. Situacím, které se skutečně staly, se někdy až nechce věřit. Zasmějte se nad desítkou těch nejpodivnějších.

1. Roztomilé opičky


O zábavu neměli nouzi čeští turisté v Indonésii. Na pikniku je přišly navštívit roztomilé opičky. Zatímco tři z nich upoutaly jejich pozornost, nechaly se fotit a bavily je legračními kousky, čtvrtá potají kradla jídlo a nakonec utekla s mobilním telefonem.


2. Pštros pod vlivem


Kuriózní zážitek si s sebou přivezla česká žena ze zahraniční dovolené, kde ji několikrát nakopl rozzuřený pštros. V kolonce, jestli při úrazu sehrál roli alkohol či jiná návyková látka, lékař napsal následující: "Pacientka nic takového nepožila, pštros nevyšetřen.“


3. Ten nejlepší záběr


O tom, že i fotografování může být nebezpečný sport, ví své jeden český turista. Na zámku ve Francii se snažil získat ten nejlepší záběr do rodinného alba, až nakonec spadl do vodního příkopu. Přivodil si lehká zranění a utopil svůj fotoaparát.

 


4. Vzpomínky na dětství


Čtveřice mužů se v hotelovém komplexu ve Španělsku rozhodlo zavzpomínat na dětství. Jeli společně v tobogánu "ve vláčku". Zábavný nápad s sebou přinesl pohmoždění zad, zlomenou ruku a tržnou ránu na obočí.


5. Chvíli neposeděl


Mladý muž z jižní Moravy na svůj pobyt v Latinské Americe jen tak nezapomene. Hned zpočátku vytoužené dovolené ho napadl toulavý pes a zakousl se s chutí do jeho hýždí. Vzteklina se muži naštěstí vyhnula, ovšem vzhledem k hluboké a bolestivé ráně chvíli neposeděl. Zbytek dovolené musel trávit vestoje či vleže na břiše.


6. Romantická dovolená s monoklem


Mladému páru se vidina romantického dovolené v jižní Evropě rozplynula ve chvíli, kdy si žena vystřelením víčka od láhve způsobila pořádný monokl. Těžko vysvětlovat kolemjdoucím, že jejich soužití je poklidné a tuto "ozdobu" má jen díky své nešikovnosti.


7. Zbloudilý turista


Likvidátory pobavil i mladík na dovolené v Chorvatsku. Půjčil si skútr a vyjel na projížďku po ostrově. Měl drobnou dopravní nehodu a v důsledku šoku se ztratil. Jak sám pojišťovně řekl: "Jelikož jsem cestu zpět již nenašel, tak jsem si sedl u cesty a čekal, až vystřízlivím."

 


8. Dvojitý karambol


Mladý pár si vysněnou letní dovolenou v Řecku asi moc neužil. Mladík si při holení omylem rozřízl horní ret, který následkem toho silně krvácel. Vyděšená přítelkyně spěchala pro lékárničku a ve spěchu uklouzla po schodech. Ve snaze zachytit se zábradlí s sebou strhla i drahé dekorace na zdi a způsobila tím velké škody. Nakonec musela být ošetřena v nemocnici i ona – naštípla si zápěstí a pohmoždila krk.


9. Táta v prolézačce


Bizarní případ se stal i české rodině v tureckém hotelovém komplexu. Otec chtěl synovi názorně předvést, jak zdolat prolézačku. Bohužel se v ní ale nešťastně zaklínil, až ho museli vyprošťovat místní hasiči.


10. Rozzuřený buvol


Nezapomenutelný zážitek bude mít jeden český turista, který navštívil Jihoafrickou republiku. Lov buvolů se mu totiž nepodařil podle představ. Špatně zasáhl jednoho z nich, který se pořádně rozzuřil a na nešťastného lovce zaútočil. Léčení vnitřních zranění vyšlo na 300 tisíc korun.

 


Doufejme, že příští obětí zábavné historky se nebudete vy. A kdyby se tak náhodou stalo, připravte se na ni ještě v pohodlí domova. S dobrým cestovním pojištěním vás nic nepřekvapí. Výhodně si jej můžete sjednat i díky FINANČNÍMU RÁDCI TN.CZ ZDE.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Internet zahltila nová mánie: Dívky na dovolené se fotí nahoře bez

Tereza Kerndlová na dovolené s manželem: To je sexy tělíčko

TN.cz