Zajímavá "dieta"

Nejdivnější úchylka? Neuvěříte, co tato žena musí už 12 let jíst...

Patrice má zvláštní úchylku - jí cihly
Zdroj: TLC
Patrice má zvláštní úchylku - jí cihly
Téma:

Lidé trpí různými úchylkami a poruchami - děsí se světla, bojí se tmy, vzrušuje je pohled na oheň. Pak jsou ovšem také lidé, kteří jsou podivní tak, že nad tím zůstává rozum stát.

Jednou z takových je i devětadvacetiletá Londýňanka Patrice. Tahle usměvavá černoška v sedmnácti letech snědla kousek cihly, když se od babičky dozvěděla, že to zkoušela i její tetička se strýčkem.


Jenže co začalo jako zábavná rodinná vzpomínka, se rychle vymknulo kontrole. Patrice totiž velmi rychle zjistila, že ji polykání kousků cihel baví a že nemůže přestat.


Od té doby už uplynulo dlouhých 12 let a nyní devětadvacetiletá černoška odhaduje, že od začátku podivného koníčka už snědla půl tuny cihel!


A aby měla ke své pochoutce pořád přístup, vydlabala si Patrice v ložnici do zdi asi půlmetrovou díru, ze které si pořád vylupuje "perníček".


"Okamžitě poznáte, když se do toho pustí. Je slyšet hlasité chroustání, z něhož jde mráz po zádech. Ale pro Patrice je to pošušňáí," říká ženin manžel Calvin.


Sama Patrice přiznává, že si teď už připadá jako feťačka. Není prý ani jedna minuta, kdy by nemyslela na to, až si zase dá kus lahodného zdiva. Je to prý o to horší, že cihly jsou všude kolem ní.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slavný fotograf nafotil sexuální úchylky. Najdete tam tu svou?

V Praze řádil úchyl: Olizoval ženám stehna na eskalátorech

Související témata:
pez TN.cz