Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

to je hnus

Nešetřete na jídle! Pizza ze starých knedlíků vypadá, jako by ji už někdo jedl

Jídlo - ilustrační foto
Zdroj: YouTube.com

Šílená jízda českou kuchyní pokračuje. Nedávno jsme tu měli řízky ze starých slupek, nyní se o místo na slunci hlásí pizza ze starých knedlíků.

Řízek ze starých slupek pomela nedávno šokoval české jedlíky a milovníky kvalitní gastronomie. To, co tu máme dnes, je ale také lahůdka. 
 

Řízek ze starých slupek pomela? Šílený recept najdete ZDE!
 

Maminky, které se schází na portálu mimibazar.cz, se prostě snaží šetřit za každou cenu. Ano, správná žena musí umět hospodařit, ale všechno má své hranice.
 

Pizza ze starých knedlíků tyto meze překračuje. Nemáme nic proti tomu, když si na knedlíky od oběda hodíte vajíčko a špetku soli a dáte si je k rychlé večeři...
 

Ale švihnout do toho lečo, gothaj, kečup a vydávat to za hlavní jídlo? Dámy, opravdu vaší rodině tato "PIZZA" chutná? A opravdu si nikdo nestěžuje, že to jídlo vypadá, jako by ho někdo v noci vyhodil před knajpou čtvrté cenové skupiny?
 

Recept podle portálu mimibazar.cz:
 

Potřebujeme houskový knedlík, 30 dkg měkkého krájeného salámu, lečo, vejce, 20 dkg sýra strouhaného, kečup.
 

POSTUP PŘÍPRAVY
 

Knedlík nakrájíme na plátky a vložíme do vymaštěného pekáče přes sebe. Na knedlíky pokapeme trochu kečupu, vylijeme lečo a poklademe nakrájeným salámem. Na tuto směs vylijeme rozšlehaná vejce a dáme péct zhruba na 30 minut a  pak nasypeme postrouhaný sýr a dopečeme.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jídlo v práci? Víme, kde jsou obědy nejlevnější!

 

sta TN.cz