Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

galerie Boj o voliče

Netradiční volební kampaň! Politik dělal taxikáře, podívejte se na VIDEO

Opravdu hodně netradiční, tak by se dala nazvat předvolební kampaň jednoho politika. Ten se chce svým voličům co nejvíce přiblížit, proto se vydal do ulic "lovit" voliče. Podívejte se, jaký netradiční způsob zvolil.

Jste si téměř jisti, že tu osobu znáte. Ale jaktože řídí váš taxík? Na to se pravděpodobně ptali sami sebe i Norové v hlavním městě - Oslu. Zpočátku ostýchavé pohledy a možná také šok - vystřídaly výbuchy smíchu a hlavně velké nadšení. Taxikářem byl totiž norský premiér Jens Stoltenberg.
 

"Už když jsem vás viděl z venku, připadal jste mi jako Stoltenberg," ptal se jeden z udivených cestujících. "Myslíte, že vypadám jako Stoltenberg?" opáčil norský premiér. "Takže teď řídíte taxi," ptal se další cestující. "Ano," odpověděl stroze premiér. "Na poloviční úvazek?" bádal cestující. "Ano," dodal Stoltenberg.
 

GALERIE: Norský premiér Stoltenberg jako taxikář

1
/
6
Zdroj: isifa.com
Premiér Stoltenberg jako taxikář - 1

 

Norové tak měli šanci poznat svého premiéra z trošku jiné, a to rozhodně neobvyklé stránky. Rozhodl se totiž před volbami pro jinou taktiku, než jeho rivalové. Spousta Norů byla ráda, že svého premiéra potkala. "Jsem moc ráda, že jsem vás potkala. Chtěla jsem vám už dlouho poslat dopis," říkala starší cestující.
 

Podle fotek i videa to vypadá, že i samotný premiér se netradiční kampaní. Pokud by ve volbách neuspěl, může se třeba živit jako taxikář, protože toto povolání mu šlo náramně.

hmr / Martina Nášelová tn.cz / TV Nova