Neuvěřitelné! NÁJEMNÝ VRAH se ZAMILOVAL do oběti a VRAŽDU fingoval KEČUPEM!

Brazilec Carlos Roberto de Jesus dostal v přepočtu 10 000 korun, aby zavraždil Iranildes Aguiar Araujo. Když ale vrah svou oběť uviděl, zamiloval se do ní až po uši. Dvojice tedy zakoupila kečup a smrt ženy fingovala v hollywoodském stylu.

Vraha si najala Maria Nilza Simoes z Pidonbacu ve východní Brazílii, která byla přesvědčená, že Iranildes má poměr s jejím manželem. Když ale de Jesus spatřil ženu, kterou se chystal zavraždit, zamiloval se do ní na první pohled a s plánem se jí svěřil.
 

Noví milenci se následně rozhodli Mariu kuriózním způsobem podvést. Zamířili do místního supermarketu a koupili dvě láhve kečupu.
 

ČTĚTE TAKÉ:

ŽENA místo masáží NABÍZELA SEX a zaměstnávala DĚTI! Hrozí jí 12 LET
 

Iranildes si roztrhla tričko, de Jesus ji zlil zakoupenou červenou omáčkou, přelepil jí ústa páskou, vrazil jí do podpaždí mačetu a vyfotil ji. Fotografii, která měla dokazovat, že Iranildes skutečně zavraždil, poté poslal Marii.
 

Maria na podvod přišla až o tři dny později, když úplnou náhodou uviděla na ulici najatého zabijáka de Jesuse, jak se líbá se ženou, kterou údajně zabil.
 

Aby toho nebylo málo, uražená Maria si ihned šla stěžovat na policii, že ji de Jesus ošidil o 1 000 dolarů.
 

Když detektivům de Jesus odvyprávěl celý příběh, nevěřili vlastním uším. „Za osm let u policie jsem o něčem takovém ještě neslyšel,“ kroutil hlavou šerif Marconi Lima.
 

Iranildes a de Jesus byli obviněni z vydírání a Maria z plánování vraždy.
 

Informaci přinesl Daily Mail.
 

 
 

TN.cz