skáčou nejenom míčky

Nový hit! V Británii se hraje nahý ping pong!

Nahý ping pong
Zdroj: guruzwap.net
Téma:

V Británii se objevila nová zábava - tzv. sociální ping pong, kdy jsou všichni hráči při hře nazí. Toto vylepšení si získalo velkou oblibu a stalo se místním hitem. Chtěli byste si ho také zahrát?

Nová pravidla si v rámci hraní ping-pongu vymysleli v londýnském klubu Bounce, který sídlí v módní čtvrti Holburn. Návštěvníci si tu totiž stolní tenis mohou zahrát úplně nazí. Není ani divu, že si tento styl hry velmi brzy získal na popularitě a stal se novým hitem Británie!

Bar stojí na místě, kde byla v roce 1901 tato hra vynalezena a tak se přímo nabízelo, aby právě tady ping pong posunuli dál . Nudistický stolní tenis nazvali majitelé klubu "sociální ping pong". Jedná se o vůbec první stolní tenis, při kterém kromě míčku během hry poskakuje víc věcí. 


Život holčičce zachránil pingpongový míček
Video: Kočka hraje ping pong


Herní stůl je umístěný v soukromé místnosti a hraje u něj sedm úplně nahých sexy modelek, ke který mse může kdokoliv přidat. Vstup je povolený komukoliv a nahota není podmínkou.


V tomto podniku najdete 17 pingpongových stolů, ale můžete se tady také najíst. Do baru se vejde 130 hostů. Majitel stojí za tím, že jde pouze a jenom o novou nudistickou zábavu a jiný záměr za tím nesleduje.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nahá, prošpikovaná piercingem: Nové fotky Rihanny zahanbí i pornoherečky

Krásná Selena Gomez se ukázala nahá! Kryla ji jen záclona

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz