pozor na to

ODSTRAŠUJÍCÍ FOTKY: Bývaly štíhlé, staly se z nich odpudivé KOULE

Z hezkých holek jsou velryby - 1
Zdroj: acidcow.com

Rostoucí obezita populace je velkým problémem vyspělých zemí. Přináší s sebou velká zdravotní rizika a často odsouzení společnosti. Podívejte se na varující snímky dívek, které se projedly k odpudivé tloušťce.

Dívky a ženy na fotkách mají jedno společné. Brutálně ztloustly. Často si přitom neuvědomují, že nejde jen o estetické hledisko. Tloušťka samozřejmě nikomu na kráse nepřidá, ale ony kvůli nadváze mají až o padesát procent vyšší riziko, že dostanou cukrovku a budou mít problémy se srdcem a cévami.
 

Obezita je často nazývána epidemií 3. tisíciletí a už zřejmě zabila víc lidí než války. V České republice je obézní každá pátá žena. "Dospělých, kteří mají vyšší než normální hmotnost, je více než polovina. V dětství je to více než pětina chlapecké populace. Přitom obezita je příčinou řady nemocí," uvedl hlavní hygienik Vladimír Valenta.

 

 

Svou tloušťku přitom neřeší jen 14 procent obézních žen a asi ani ty v této odstrašující galerii nejsou nadšené, že se z nich staly sádelnaté koule. Není na ně hezký pohled a navíc si ničí zdraví. Alespoň mohou sloužit jako varování...

 

Ze štíhlých holek se staly sádelnaté koule

1
/
9
Zdroj: acidcow.com
Z hezkých holek jsou velryby - 9

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ewa Farna prozradila, proč je tlustá. To jste nečekali...

XXL modelka: Nechtěli ji jako hubenou, teď slaví úspěch s trojnásobnou váhou

hel TN.cz