galerie otrava v egyptě

FOTO: Pěkný hotel! Ale být tam 24 hodin denně? Podívejte se, kde Kramný bydlí

Petr Kramný je neustále na hotelu
Zdroj: TV Nova

Petra Kramného, který v Hurghadě přišel za záhadných okolností o manželku Moniku a dcerku Klárku, stále zůstává v Egyptě. Místní úřady mu nechtějí povolit vycestovat ze země. Petr tak stále musí zůstat v Hurghadě, už se ale musel vystěhovat z luxusního hotelu Titan Palace, kde se neštěstí stalo. Podívejte se, kde bydlí teď.

Už téměř měsíc Petr Kramný uvízl v egyptské Hurghadě. Právě zde na rodinné dovolené mu za záhadných okolností zemřela šestatřicetiletá manželka Monika a teprve osmiletá dcerka Klárka. Petr sice musel opustit luxusní hotel Titanic Palace a přestěhovat se do skromnějšího hotelu v centru Hurghady.
 

Jeho pobyt stále hradí cestovní kancelář Blue Style, u které si rodina zájezd koupila. "Zařídili jsme mu hotel s polopenzí. Cítíme potřebu se o svého klienta postarat," uvedl pro Blesk mluvčí cestovní kanceláře Blue Style Martin Slaný s tím, že pobyt Kramnému budou v případě hradit až dva měsíce. Kramný nyní bydlí v hotelu Sea Garden.
 

GALERIE: Hotel Sea Garden Hurghada

1
/
6
Zdroj: Hotel Sea Garden Hurghada
Hotel Sea Garden Hurghada (Petr Kramný) - 5

 

 

Kvůli probíhajícímu vyšetřování úřady zatím nepovolily Kramnému odjet ze země. Stále tak není jasné, co se vlastně v osudnou noc na konci července stalo? Kdo ženy zavraždil? Egyptské úřady zatím také stále nezveřejnily výsledky pitvy Moniky a Klárky. Tají snad něco?
 

Nezahálí ani česká policie, která u Kramných provedla domovní prohlídku a po převozu těl Moniky a Klárky do Česka provedla toxikologický rozbor. Ale i česká policie je na slovo skoupá, zatím odmítá cokoliv komentovat.
 


Monika a Klárka zemřely na konci července na hotelovém pokoji v egyptské Hurghadě. Nejdříve se spekulovalo o otravě jídlem, posléze se ale začalo mluvit o tom, že ženy někdo otrávil prudkým jedem. To tvrdili několik dní po smrti Češek i egyptští lékaři. Oficiální toxikologický rozbor a pitvu ale dosud nezveřejnili. Někteří mluví i o tom, že svou manželku Moniku zabil Petr Kramný. A dcerka zemřela nešťastnou náhodou. Kramný ovšem jakoukoliv vinu odmítá.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V jaké zemi hrozí Čechům nejčastěji smrt?

Sebevražda zpívající krásky Terezy Kerndlové? Otrávila se?

Stalloneho pitva dokončena. Známe výsledek! A ozval se i Arnold

PŘÍBĚH LÉTA: Dovolená s úchylem. Je mi v patách!

VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzná dovolená: Znásilnil mě švagr!

Je společná dovolená s tvým klukem dobrý nápad?

tn.cz / hmr