Petr SPÁLENÝ ZKOLABOVAL NA KONCERTU! Záchranka bojovala o jeho život!

Dosud velmi vitální zpěvák Petr Spálený zkolaboval přímo na jevišti! Stalo se to v brněnském klubu Semilasso, kde začínal svou koncertní šňůru. Pro sedmašedesátiletého muzikanta musela přijet záchranná služba a odvézt ho do nemocnice.

Mluvčí jihomoravské záchranné služby Barbora Zuchová potvrdila Blesku, že lékařský tým byl ve středu kolem 21. hodiny přivolán ke slabosti muže. Záchranáři umělce namístě vyšetřili. "Pacient byl při vědomí a jeho život nebyl v ohrožení. Vzhledem k zdravotnímu stavu ho však sanitka odvezla do nemocnice u svaté Anny v Brně,“ dodala Zuchová.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zpěvák Václav Neckář už je z nemocnice doma

 

Kvůli kolapsu museli pořadatelé zrušit i jeho včerejší koncert v Ostravě, jak to bude s tím dalším, v neděli v Boskovicích, se zatím neví, ale lze předpokládat, že se také neuskuteční.

 

"Lékaři mi dělali sérii možných vyšetření, brali mi krev. Zatím zjistili, že je to neurologického původu. Už jsem doma a cítím se lépe, ale s tím obličejem to není ono. Mluvím s polouzavřenou pusou," popsal pro Aha! svůj aktuální zdravotní stav Petr Spálený.

TN.cz