stálo to za to?

Pro lepší sex si nacpal do penisu 10 kovových kuliček! Začaly mu rezavět!

Kovová kulička
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Téma:

Chtěl být lepším milencem, a tak si sám zasunul do penisu 10 kovových kuliček. Ty mu v něm ale začaly rezavět. Místo vášnivého milování se tak muž svíjel v bolestech.

Čtyřiačtyřicetiletý muž z Malajsie chtěl při milování vyvolat svým milenkám větší rozkoš. Od kamaráda se dozvěděl, že výborně zabírají kovové kuličky implantované pod kůži penisu. Nejen že při sexu ženy stimulují, ale dokonce prý u mužů zvyšují libido a zlepšují erekci.
Kuličky si tento milovník do penisu vpravil sám. Na několik měsíců se skutečně stal Casanovou a ženy si ho pochvalovaly! Pak mu ale najednou jeho intimní partie otekly a tři dny se svíjel v bolestech. Přesto se snažil všechno bez lékařské pomoci přejít.


I když se tomu vynalézavý milenec bránil, nakonec v péči lékařů skončil. Ti mu kuličky během chirurgického zákroku vyoperovali. Všechny byly zrezivělé, což bylo příčinou zdravotních problémů. Milovník měl ale veliké štěstí, kuličky ani operace neměly vliv na jeho erekci, která se po zahojení penisu naštěstí vrátila.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Afričané mají problém: Kondomy z Evropy jsou jim malé a krátké

Nadržená učitelka měla styk s pěti žáky. Vzali jí za to její děti

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mis TN.cz