devět životů

Sedmitýdenní kotě přežilo praní v pračce! Strávilo v ní skoro hodinu

Kočka přežila praní v pračce
Zdroj: isifa.com

Na rčení, že kočky mají devět životů, asi opravdu něco bude. Jak jinak si vysvětlit, že sedmitýdenní koťátko přežilo praní v pračce? V jejích útrobách strávilo při teplotě 50 stupňů Celsia skoro hodinu!

Nepříjemný zážitek se stal rodině z anglického městečka Audenshaw nedaleko Manchesteru. Jejich sedmitýdenní kotě jménem Poppet přežilo celý padesátiminutový prací program při teplotě 50 stupňů Celsia! Podle majitelky Laury Gilhomeové (27) se nezbedná kočka schovala v koši se špinavým prádlem, píše deník Daily Mail.
 

Kočky mají pračky zkrátka rády. Podívejte se, jak jedna dovádí v bubnu od pračky:


 

"Zrovna jsem dávala do pračky novou várku. Musela tam skočit za mými zády. Uvědomila jsem si to až když pračka doprala a já otevřela dvířka. Kočka se nehýbala, soused se jí snažil dát umělé dýchání, ale pak jsme ji rychle odvezli k veterinářovi. Na nic nereagovala a my jsme si myseleli, že už nežije," řekla Laura.
 


K překvapení všech však zvíře nebylo po smrti, ale jen v bezvědomí. Veterinářovi se nakonec podařilo koťátko oživit. To se však z nepříjemného zážitku nepoučilo. Jakmile bylo zpátky doma, znovu si zalezlo do pračky! Tentokrát však na ni doma dávají větší pozor.
 

Laura, která má šestiletou dcerku Megan, stále nemůže uvěřit, že Poppet přežila. A překvapení neskrývá ani veterinář John Gunn: "Moc nadějí jsem jí nedával. Bydlím hned nad ordinací, takže jsem s ní zůstal přes noc a ještě jsem si jí nechal doma další dva dny. Myslím, že jeden ze svých devíti životů už vyčerpala."

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / zdg