sexuchtiví milenci

Sex jako turistická atrakce! Když už souložíte na veřejnosti, nedělejte to na hradbách

Sex na hradbách v Newcastlu
Zdroj: Twitter

Středověké hradby v centru Newcastlu kdysi chránily jeho obyvatele před nájezdy skotských útočníků. Jsou hrdým svědectvím o historii tohoto anglického města, ale zjevně také dobrým místem na sex. Své o tom ví jeden zvídavý pár, který v tom nejlepším zachytil fotoaparát.

Jen si to představte. Vyjdete si se svou láskou někam do historického centra Prahy, když vtom vás oba přepadne taková chuť na sex, že se rozhodnete pomilovat přímo na nějaké památce.


Něco podobného se stalo ve městě Newcastlu, které leží na severovýchodě Anglie. Jeden pár už to nevydržel a "skočil na to" na ruinách městských hradeb v samém centru metropole.

Roztoužení milenci však měli smůlu v tom, že si jejich radovánek všimli pracovníci z kanceláří naproti přes ulici. Jeden z nich totiž neváhal, vše vyfotografoval a snímek pak zveřejnil na sociální síti Twitter. A fotka se okamžitě stala hitem internetu!


"Gratulujeme šťastnému páru, který měl právě sex na jedné z hradeb města Newcastlu. Rachot!" napsal na Twitteru autor fotografie Simon Gallagher. Jeho příspěvek za pár minut sdílelo více než tisíc lidí. A pak, že romantice odzvonilo!

 

ČTĚTE TAKÉ

Spánek, sex i sport vás mohou „zabít“. Víte proč?

tn.cz / zdg