Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

je to moc?

ZAKÁZANÁ REKLAMA PLNÁ SEXU: Mladík před nákupem "testuje" kondomy s přítelkyní!

Tak tahle reklama na kondomy je opravdu výživná. Australská společnost Four Seasons Condoms předvedla to, čeho se ostatní zatím báli. Herci v reklamě si použití kondomů prostě zkouší v obchodě, kde kolem nich nakupují další zákazníci. Není divu, že raklama je už v některých zemích zakázaná.

Kondomy Naked mají o reklamu ve světě rozhodně postaráno. A jestli budou její vysílání v televizích zakazovat, rozhodně se rychle rozšíří na internetu a sociálních sítích.

Anketa

Je reklama za hranou dobrého vkusu?

Hlasovalo 2632 lidí.
Pohledný mladík s krásnou přítelkyní přijdou do drogerie a chtějí s koupit kondom. Jenže neví, jaký druh. Ochotná prodavačka k nerozhodnému páru okamžitě přispěchá a chce pomoci.

 

Po krátké diskusi ohledně velikosti se trojice shodne, že nejlepší bude jednotlivé druhy vyzkoušet. A tak se mladík se svou přítelkyní v drogérii mezi regály pustí bez zábran do "testování" jednotlivých druhů prezervativů.

Okolo nich nakupují další zákazníci a prodavač vtipně komentuje barvu právě testovaného kondomu. "Ta barva je opravdu velmi pěkná," usmívá se zpoza pultu, na kterém dvojice právě dovádí. No podívejte se sami...

 

Je podle vás tato reklama za hranou? Nebo je naprosto v pořádku? Napište nám svůj názor v diskusi pod článkem nebo na našem Facebooku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Celebrity v pornu: Podívejte se, jak je roztahovaly slavné moderátorky!

Kluk natočili náhodou grupáč: Rozdat si to na břehu písáku se nevyplácí...

tn.cz / hru