tady šlo o život

Brutální honička! Motorkáři pronásledovali auto s dítětem a naráželi do něj! VIDEO

Řidič vozu omylem zavadil o jednoho z motorkářů během jejich každoroční slavnostní jízdy, to ostatní rozzuřilo natolik, že začali vůz pronásledovat a narážet do něj. V autě seděli rodiče s ani ne pětiletým dítětem. Muž skončil v nemocnici.

K divoké honičce došlo během motorkářské spanilé jízdy v New Yorku a video natočil jeden z jezdců kamerou na helmě. Řidič Range Roveru se přimotal mezi nadšence na motocyklech a omylem jednoho z nich srazil, protože jeli jak šílenci. Na videu je vidět, jak před ním motorkář prudce přibrzdil.
 

Auto, ve kterém seděla jeho žena a na zadním sedadle malé dítě, kvůli tomu začali okamžitě pronásledovat a narážet do něj. Řidič SUV se zoufale snažil ujet do bezpečí. V jednu chvíli ho obklíčili a donutili zastavit a začali mu rozbíjet okýnka a zrcátka.

 

 

Opět se mu ale podařilo ujet, přičemž cestou srazil nejméně jednoho dalšího motorkáře. Asi třicetiletý řidič vozu podle listu Daily Mail skončil v nemocnici s tržnými ranami a policie zatím neví o tom, že by byl zraněn někdo další.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Sex na silnici skončil drsnou bouračkou

HROZIVÉ VIDEO: Zpěvák Daniel Landa nezvládl řízení! Na rallye vyletěl ze silnice

Víte, kde žijí nejhorší řidiči v Česku? Podívejte se, jak dopadl váš kraj!

PRVNÍ POMOC: 7 rad, jak zachránit život svému dítěti!

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz