Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

bláznivá sázka

ŠÍLENÉ VIDEO: Nahá Sylva se proháněla po Olomouci na motorce

Na internetu se objevilo zběsilé video. Zachycuje šílenou a hlavně riskantní jízdu mladé ženy, která po Olomouci jezdila jen v tangách.

Začalo to zřejmě nějakou sázkou. Dva mladí muži ji vyhráli a Sylva musela splnit, co slíbila. Oblékla si na sebe jen miniaturní tanga, obula gumové papuče, sedla na silnou motorku a vyrazila do ulic Olomouce.

 

Vedle ní jeli muži, kteří sázku vyhráli, a celou jízdu si nahrávali. Video se dnes objevilo na portálu jenpromuze.cz. Muži se sice náramně baví a pokřikují na dívku různé úkoly, ale zřejmě si vůbec neuvědomují, že ohrožují ostatní účastníky provozu.


"Ukaž smajlíka, ukaž p**el," volali z auta na dívku a všemu se smáli. Dívka je ochotně poslechla a v provozu na ně vystrčila odhalená a pomalovaná ňadra i nahé pozadí. V tu chvíli se řízení příliš nevěnovala.

 


Asi by byla škoda, kdyby si při případné nehodě odřela své krásné a pěkně tvarované tělo. Ostatní řidiči i chodci, kteří ji viděli, zřejmě v tu chvíli také zapomněli na řízení a zůstali na ni viset pohledy.
 


Jízda skončila na okraji Olomouce v Lipenské ulici. Co poté všichni účastníci sázky dělali, není z videa jasné.
 

 

TN.cz