skandál ve škole

SKANDÁL: Krásná učitelka (34) měla sex se svými žáky

Učitelka Kinsley Wentzkyová měla sex se svými studenty
Zdroj: malaysiandigest.com

Mladě vypadající středoškolská učitelka neovládla své choutky, svedla své dva studenty a měla s nimi sex. Její kariéře ve školství tak pravděpodobně zazvonil zvonec. Dokonce jí hrozí vězení.

Učitelka na střední škole v Jižní Karolíně Kinsley Wentzkyová (34) nezvládla svou roli pedagožky. Kvůli sexuálnímu skandálu ji nyní hrozí konec ve školství ale hlavně pět let za mřížemi. O případu informoval portál Topky.sk.

 

Kinsley totiž nezvládla své sexuální chutě a svedla své dva studenty. Na škole učila už sedm let angličtinu, je vdaná a má dvě děti. Ve škole se však rozhodně jako vzorná maželka a učitelka nechovala. V jejím objetí skončili hned dva studenti po sobě. Jeden sedmnáctiletý, u druhého není věk znám.

 

 

Se sedmnáctiletým studentem měla mít pohlavní styk kolem 20. prosince ve svém domě ve Forest Acres. Její manžel asi nebyl doma... Druhý případ vyšel najevo ve chvíli, kdy do školy zatelefonovali rodiče chlapce těsně po Vánocích.

 

 

V Jižní Karolíně je sexuální styk povolen od 16 let. Tento zákon se ovšem nevztahuje na pedagogické pracovníky. Těžko říct, jak se bude na poněkud zvláštní druh nevěry dívat manžel sexuchtivé učitelky.

tn.cz / hru