hra na slunce

Pamatujete, jak školáci (14) vymysleli hru při které otěhotnělo 5 dívek? Známe PRAVIDLA

Sex - ilustrační foto
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Na jedné střední škole vymyslela v roce 2010 mládež hru, při které tehdy otěhotnělo pět dívek. Hře říkají Slunce nebo Hvězda a nad jejími pravidly růstává rozum stát. Hra se v katolickém Polsku údajně dál těší popularitě.

Žáci nižších tříd střední školy (14 až 15 let) v polském Ostrodu vymysleli v roce 2010 novou sexuální hru. Otěhotnělo při ní dokonce 5 dívek.
 

V souvislosti se spekulacemi, že se hra tu a tam opět objeví, jsme se podívali na její šokující pravidla. Hra spočívá v tom, že si dívky lehnou na zem hlavami k sobě a vytvoří tak kruh. Postupně je pak obcházejí mladíci a souloží s nimi. Vyhraje ten chlapec, který vystřídá nejvíce dívek a vyvrcholí jako poslední.
 

Výsledkem hry, které se říká Slunce nebo také Hvězda, ale bývá těhotenství. "Tento rok otěhotnělo už 5 dívek. Dvě už mají porod za sebou," řekla v roce 2010 serveru thenews.pl ředitelka školy Anna Czarnocká.
 

Ze situace na škole byl velký skandál. Nakonec vyplynulo napovrch, že ve škole s žáky o sexu nikdy nikdo nemluvil. O tom, že by dívky mohly po zvrácených hrátkách otěhotnět, tak nikdo ze školáků neměl tušení.


 

Jak celý případ skončil? Portál  thenews.pl zprávu nakonec stáhl s tím, že se jí nepovedlo ověřit. Vzpomínka na zvrácené hrátky ale přetrvala. Otázkou je, zda by v katolickém Polsku neměli pedagogové k sexuální osvětě přistupovat s větší mírou racionality. 

 

ČTĚTE TAKÉ:
EROTICKÉ HRÁTKY? Hra na slunce není jediná, známe další!
Pět sexuálních her pro prasáky

I když už sex není tabu, stále rodí i "čtrnáctky"

Sex na jednu noc – nová zábava náctiletých?
Kdy se ve světě začíná se sexem?
Nechtěné těhotenství je peklo. Předejděte mu

Danielle: Na studium si vydělávám tělem!
Na tahle prsa jedny ruce nestačí!
Emma: Rozkošná studentka ekonomie

Rizika sexu: kde a jak si můžete ublížit?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

kos TN.cz