Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Kreslená rodinka ze Springfieldu

SMRT V SIMPSONOVÝCH: Jedna z oblíbených postav brzy zemře!

Simpsonovi
Zdroj: isifa.com

Další příběhy o žluté rodince budou zřejmě pořádně akční. Šestadvacátá série začne už v září a tvůrci prozradili, že hned na začátku jedna z animovaných postav zemře. Zatím ovšem není jasné, kdo se s populárním seriálem nadobro rozloučí.

Nová série kultovního animovaného seriálu začne dílem "A Clown in the Dumps" (Klaun v depresích) a právě proto jsou fanoušci přesvědčeni, že půjde právě o smrt milovaného Šáši. Krusty je žlutými dětmi velmi oblíben, takže určitě se ve Springfieldu objeví silné emoce.Televizní stanice Fox oficiálně neoznámila, o koho městečko navždy přijde. Producent Al Jean však oznámil, že postavu, která zemře, mluví držitel ceny Emmy a oceněným je právě Dan Castellaneta, který propůjčuje hlas Krustymu ale i Homerovi a dalším. Cenu Emmy dostali i další dabéři a to například Barta, Lízy a Marge.


Diváky ale nečeká žádná morbidní smrt. "Nebude to krvavá lázeň, kde se všichni zabijou,"dodal Al Jean. Také je možné, že zemře někdo úplně jiný. Jak to tedy bude doopravdy?

Anketa

Kdo zemře v populárním seriálu Simpsonovi?

Hlasovalo 894 lidí.

Posledním úmrtím v seriálu byl před 14 lety skon Maude Flandersové. Žena souseda Simpsonových navíc zemřela hodně bizarně - osudnou se jí stala tričková salva.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kim Kardashian a Kanye West budou v Simpsonech!

To je gól! Brankář Petr Čech se dostal do Simpsonů

TN.cz / vem