prozradili vše

Souložím s profesory: Přečtěte si přiznání vysokoškoláků!

Přiznání vysokoškoláků
Zdroj: facebook.com
Přiznání vysokoškoláků na Facebooku

Pokud si myslíte, že z vysokoškoláků roste elita národa, asi vás vrátí do reality facebooková stránky Přiznání. Studenti jednotlivých škol se tam svěřují, jak podvádí při studiu a co dělají o přednáškách. O pikantnosti není nouze!

Vzhledem k tomu, že všechny příspěvky jsou anonymní, uživatelé nemají žádné zábrany a prozradí vše! Začněme u jedné z nejstarších evropských univerzit, Univerzity Karlovy.

 

Univerza Karlova – stahování porna a sex přednášce

 

"Přišel jsem na přednášku, připojil se na net. Stahnul si film. Odešel. Bylo to porno a nestydím se za to," napsal anonymní uživatel a od ostatních studentů získal podporu. Jeho příspěvek se líbí 172 lidem, pouze jedna dívka namítla: "A pak se divíme, proč je síť pořád přetížená."

 

"Nacpala jsem před jednou děsnou přednáškou do zámku špendlík a vyučující pak hodinu zrušil." Ano, opravdu jsou to zážitky studentů Karlovy univerzity, ne žáků základních škol.

 

Ani medici nejsou žádní svatoušci. "Na přednášce z anatomie jsem to dělal svojí přítelkyni rukou. ve čtvrtý řade. v listopadu. nikdo si toho nevšiml..."

 

Jeden z největších ohlasů však teno měl příspěvek. "Občas vpíšu do eseje na FSV věty typu "Jsem tancující brambora" nebo "pomaž mě marmeládou" a zatím jsem nedostal žádnou odezvu…“ Studenti v komentářích souhlasí, že profesoři jejich práce vůbec nečtou.

 

 

Masarykova univerzita – místo testu odevzdala tahák. Prošlo to

 

Ale abychom nekřivdili pouze pražským studentům… "Lepím šušně na dno stolů," napsal student Masarykovy univerzity v Brně.

 

"Zadanie otázok na skúške presne korešpondovalo s mojim ťahákom. Tak som teda nevytiahla ani pero a smelo odovzdala ťahák," chlubí se Slovenka s precizní přípravou na test.

NAPSALI JSME: Vibrátory i jiné erotické pomůcky prodávané na internetu frčí, ceny navíc klesají

Vědecky potvrzeno: Ženám na velikosti penisu záleží

 

"Jen tak bezcílně se bloumám po právnické fakultě, abych vypadal důležitě, i když studuju jinou fakultu," přiznal student, jak si léčí komplexy. Asi si ale nevybral správnou fakultu. "Všichni si myslí, že stres na právech řeším pitím... řeším ho fetem..." byl hned další příspěvek.

 

 

ČVUT – krkají na chodbě a nemůžou se seznámit

 

Na paškál si ještě vezmeme ČVUT. "Holka na rande 300km od Prahy mi nevěřila, že jsem z FELu, protože "tam prý chodí samí asociálové". Až se nějaká zeptá příště, tak jsem právník..." dal radu k nezaplacení jeden student.

 

Další příspěvek byl mnohem pikantnější. "Když se na přednášce nudím, vybírám si chlapce z místnosti a představuju si, jak mě nakládají." "Na strojárně na přednášky holky nechodí, tak doufám, že si mě nepředstavuje nějakej chlap :-D" okomentoval to jeden z uživatelů.

 

Vypadá to, že studenti ČVUT mají s navazováním vztahů opravdu trochu problém. "Seznamování v baru šlo hladce až do chvíle, než se zeptal "A co děláš?" "Studuji jadernou fyziku..." Poté se zvednul od stolu a oznámil mi, že to jde zkusit raději jinam. A nestalo se mi to jen jednou." Možná není divu… "Miluju, kdy si muzu na FELu na prazdne chodbe nahlas krknout. A jsem holka.“

 

 

VŠE – seminárky píšu za sex

 

O VŠE se občas říká, že je to těžší gympl. Některé příspěvky to potvrzují. "V prváku na magistru jsem dostala 10 kreditů ze zkoušek, které jsem nedělala. Do konce studia jsem to nikde nenahlásila.“ Nebo „Rád se bavím s lidma ze soukromých škol. Cítím se pak líp."

 

Pokud by někdo studium přeci jenom nezvládal, pomocnou ruku nabízí tento student. Ovšem ne zadarmo. "Napsal jsem v isisu hromadnej mail, že napíšu seminárku za sex, z 400 holek se mi ozvalo 5, se 3 sem se vyspal, všem sem dal stejnou práci."

 

 

ČZU – abstinentům vstup zakázán

 

Na Českou zemědělskou univerzitu asi abstinenti nechodí (včetně učitelů). "Pro ulehčení jednoho zápočtu jsme našemu cvičímu (milovníkovi piva) koupili basu lahváčů. Požadavek cvičícího ale byl: "Když jste si to koupili, tak si to tady taky vychlastáte". A tak jsme každý na lavici během zápočtu jednoho otevřeného lahváče dostali :DD"

 

"Vyhodily mě po prvním semestru. Doma to zjistily až po 1 roce, protože jsem byl každý den namazanej jako bych do ty školy pořád chodil."

 

A pokud profesora neobměkčí ani pivo… "Vyspal jsem se s paní profesorkou kvůli známce :/ Dala mi čtyři!" popisuje student svůj "dostatečný výkon“.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proč muži vyhledávají prostituky a nevěstince i když je doma vše OK?

 Sex na jednu noc? Tak na orgasmus zapomeň!

Seriál: Mozek A SEX (2) - Co dělá s mozkem testosteron

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / anš