uspěly betlémy

Soutěž o nejkrásnější vánoční výzdobu má své vítěze! Podívejte se, kdo vyhrál

Vánoční soutěž portálu TN.cz zná své vítěze. Odpoledne se za účasti štábů Televize Nova předávaly ceny - zájezd za 100 tisíc korun a speciální svahová sekačka jako ocenění pro obec. Soutěže se letos zúčastnily stovky vánočních nadšenců.

Soutěžilo se letos ve dvou kategoriích. Obě ovládly betlémy. V kategorii výzdoba obcí vyhrál slaměný betlém z Čenkova na Příbramsku. Není to žádný drobeček, kandiduje i na zápis do české knihy rekordů.
 

"Spousta lidí, kteří nevědí, že tu něco takového je, to zahlédnou, někde otočí a přijedou se na to podívat,“ má radost starosta obce Jan Hauptman. Ten si převzal výhru, kterou do soutěže dodala firma DVOŘÁK – SVAHOVÉ SEKAČKY S.R.O. 

"Já jsem to před třemi roky viděl na internetu, doma jsem to zkusil a tohle je výsledek za tři roky,“ řekl Jiří Firýt, který výzdobu obce do soutěže přihlásil.


Podívejte se na další soutěžící:

Vánoční soutěž - kategorie obce

1
/
15
Zdroj: TN.cz
Vánoční soutěž - kategorie obce - 15

 

V jednotlivcích letos zvítězil také betlém. Sice výrazně menší, ale i tak zabírá perníková krása v jednom bytě ve Velké Bíteši značný kus místa. 

Vytvořila ho rodina Jany Švagrikové, která tak vyhrála pobyt all inclusive v Chorvatsku od cestovní kanceláře Vítkovice Tours. K moři ale nepojede vítězka sama - s perníkovým betlémem pomáhala celá rodina.


Podívejte se na další soutěžící:

Vánoční soutěž - kategorie jednotlivci

1
/
48
Zdroj: TN.cz
Vánoční soutěž - kategorie jednotlivci - 48

 

"Taťka lepil, my jsme zdobili a mamka vymýšlela, kde co bude,“ popisuje rodinnou práci dcera výherkyně.
 

vrl s přispěním Jakuba Vrány TN.cz