Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.8. 2013 18:54
je nemocná?

ROZHOVOR: Strach z AIDS! Petr se vyspal s nadrženou Polkou a teď chvátá na testy HIV

Ania, její tým a dobrovolník
Zdroj: isifa.com

"Je to pravda, mám AIDS," objevilo se na profilu sexuchtivé Polky Anii Lisewské. Ta to ale vzápětí vyvrátila s tím, že se jí neznámý útočník naboural na soukromý účet na sociální síti. V tu chvíli si oddychlo několik stovek mužů, s nimiž Polka spala během svého sexuálního maratonu. Jenže Petr, který ji zná důvěrně, dostal strach.

Za honbou za zdolání rekordu, který spočíval v souložení se sto tisíci muži, Polka zavítala i do Česka. V jednom pražském klubu se pak měl udát sexuální maraton. Ten však skončil pro Aniu fiaskem. Nikdo o ní neměl zájem, respektive se našel pouze jeden dobrovolník a jeden pornoherec, který za soulož s Aniou dostal zaplaceno.

 

Oním dobrovolníkem byl jednadvacetiletý Petr. Byl ze zjištění, že by Polka měla AIDS a on se mohl případně nakazit, v šoku? Jak uvedl v rozhovoru pro TN.cz, během styku s Polkou Aniou použil kondom. "Přeci jen jsem se s ní ani nelíbal. Použil jsem kondom, choval jsem se v rámci bezpečnosti jako k úplně neznámé holce," uvedl. "Řekl jsem si však, že na testy preventivně zajdu. Chodím pravidelně dvakrát do roka," dodal Petr.

 

 

Ania potvrdila, že AIDS nemá, i přes to ale rozčílila mnoho svých následovatelů na Facebooku. "Nikdo neví, kdy dojde k selhání ochrany. Po inkubační době si dojdu na testy," říká Petr.

 

Polka si dá repete

 

Jak nám Ania nedávno svěřila, na konci září se opět chystá do Česka, do Brna a do Ostravy. Dalšího sexuálního maratonu se už Petr ale nezúčastní. "Nebyl to můj typ na to, abych to musel opakovat. Dám šanci jiným zájemcům," dodal.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO z noci s nadrženou Polkou: Takhle souloží Ania. Podívejte se!

Vystrašená, nevzdělaná holka. Taková je sexuální mašina Ania doopravdy. A proč tedy chce rekord?

Bojujte proti AIDS! Nechte se otestovat


OBJEV: vaginální gel má ochránit ženu před HIV

Sex aneb tohle nedělej!

ana TN.cz
Reklama