Krajta lidožrout

Tak koho ten had sežral? Fotka vyděsila svět a spekulace se množí

Had spolknul člověka
Zdroj: lordsofthedrinks.wordpress.com
Téma:

Na internetu se objevilo děsivé foto krajty, která zjevně sežrala něco ve velikosti člověka. Lidé se teď dohadují, kdo to byl. Indický opilec, Američanka, ošetřovatel nebo někdo jiný?

Tahle fotka obletěla svět, pořád ale není jasné, co obrovitá krajta vlastně sežrala. Podle některých médií mělo k tragédii dojít v indickém státě Kerala a krajta do sebe prý nasoukala opilce, který usnul na ulici.
 

Podle jiných se jedná o fotku, kterou pořídila v Durbanu v severní Africe reportérka Linda Laina Nyartová poté, co tam had sežral mladou ženu. Další zdroje tvrdí, že snímek byl pořízený poblíž indonéské Jakarty, kde had snědl muže během povodní a jiné, že vznikl v Guayaně v Jižní Americe a v hadovi zmizela domorodkyně.
 

A jedna verze dokonce hovoří o tom, že hada vezli z rezervace a on cestou do laboratoře sežral vzadu v dodávce ošetřovatele. Ostatní jsou přesvědčeni, že je to jednoduše podvrh nebo že je fotka sice pravá, had ale sežral něco jiného.

 


Každopádně by to nebylo poprvé, co krajta sežrala člověka. V roce 2002 spolknula sedmimetrová krajta na severu Afriky desetiletého chlapce, když byl na sběru ovoce. A v devadesátých letech sežrala v Americe krajta svého majitele Granta Williamse (19), protože si ho spletla s krmením.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Zbavte se fóbie z hadů jógou - s hady
Děsí tě pavouci? Jak se toho zbavit
Šneci, hadi? Nechutné zákroky, které ženy podstupují pro krásu!
Nebezpečná zvířata: když domácí mazlíček není mazel
PES ZABÍJEL! Jak vybrat štěně, aby neublížilo? Radí odborník

Související témata:
hel TN.cz