galerie už jste byli na rybách?

To je obr! Rybář u Vysokého Mýta ulovil kapitálního pstruha kanibala!

Kapitální úlovek Davida Simona - 3
Zdroj: Archiv Davida Simona

David Simon z Vysokého Mýta se redakci TN.cz pochlubil svým životním úlovkem. Vášnivý rybář vytáhl z říčky Loučné pstruha potočního velkého 70 centimetrů.

Čtyři kilogramy a míra 70 centimetrů! Takové rozměry měl pstruh potoční, kterého ulovil mladý rybář David Simon na říčce Loučné nedaleko Vysokého Mýta. Podle dostupných informací to není rekordní pstruh, rozhodně se ale jedná o největší rybu tohoto typu ulovenou na našem území v posledních letech.

 

"Hodně se spekuluje, zda jsem ho měl pustit. Já si myslím, že vracet takového predátora do revíru je nesmysl. Je to kanibal, loví všechno podobně jako štika. Bez mučení se přiznám, že skončil na pekáči," uvedl pro TN.cz pan Simon, který dodal, že obrovský pstruh je jeho životní rybou.

 

Podívejte se v galerii na fotografie velkého pstruha potočního:

GALERIE: To je macek, David ulovil kapitálního pstruha

1
/
3
Zdroj: Archiv Davida Simona
Kapitální úlovek Davida Simona - 1

 

A jak obrovského pstruha pětatřicetiletý rybář ulovil? Vzhledem k velikosti ryby to nebyla žádná procházka růžovým sadem. Napnutý prut, pořádný odpor a patnáctiminutový boj. V místě záběru nebyla velká hlouba a ryba tak neměla kam utéct!

 

ČTĚTE TAKÉ:

TO JE MACEK... Ulovili OBŘÍHO KROKODÝLA LIDOŽROUTA!

 

Můžete se pochlubit podobným pořádným úlovkem? Pošlete nám fotografie na mail zpravy@nova.cz! Ty nejhezčí vybereme a zveřejníme ve fotogalerii!

tn.cz / hru