Neuvěřitelné rentgeny

FOTKY: To je síla! Co všechno si lidi sami strčí do zadku?

Rentgen
Zdroj: Thinkstockphotos
Téma:

Pracovat na rentgenu asi není v běžném provozu žádný velký odvaz, jen spousta vět: "Otočte se, nedýchejte a narovnejte se". Jednou za čas ovšem přijde pacient, který vám vyrazí dech.

Třeba tím, co všechno jsou lidé schopni si dobrovolně zastrčit do análního otvoru. A pokud tipujete prsty nebo vibrátory, jste úplně vedle! Řada lidí má totiž mnohem větší fantazii a mnohem zakrnělejší sebeúctu a rozum.


Těmi nejkurióznějšímmi "úlovky" se teď pochlubili lékaři a zdravotníci obsluhující rentgeny. Založili si vlastní obdobu známé Wikipedie.


A z některých zveřejněných snímků zůstává rozum stát. Stejně jako z některých vysvětlení, jak se cizorodý předmět do konečníku dostal. Jeden z pacientů, který měl v zadku keramický hmoždíř na drcení bylinek, totiž tvrdil, že se mu kuchyňské náčiní do konečníku dostalo při přípravě asijského jídla, když uklouzl a spadnul.


GALERIE: Rentgeny

1
/
10
Zdroj: Radiopaedia
Rentgeny - 1


Další koumáci si do zadků nacpali třeba lilek, vibrátor, různé láhve, deodoranty nebo dózu na kávu "vylepšenou" několika špendlíky. Největší podivnosti si můžete prohlédnout v galerii.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žhavý výstřel na sociální síti: Charlie Sheen vzkázal Kim Kardashian, že má ´hnusný zadek´

NECHUTNÉ FOTO: Brazilská zadková Miss přišla o zadek. Kvůli silikonu v hýždích jí hnijí nohy

Související témata:
pez TN.cz