galerie Líbí se vám?

Tohle je nová hvězda modelingu. Na obličeji má 24 tetování!

Kanadský model Vin Los - 1
Zdroj: facebook.com
Téma:

Kanaďan Vin Los se stal novou hvězdou modelingu. Ačkoliv u většiny modelů a modelek je viditelné tetování nežádoucí, Vin jich má jen na obličeji 24! Vytetované nemá obrázky ale nápisy. Přečtěte si, co vlastně znamenají.

"Chci být nejslavnějším mužem světa!" To je heslo kanadského modela Vina Lose. Jeho tvář zdobí 24 nápisů, přesto je hvězdou modelingu. "Udělal jsem to, abych se stal hvězdou popkultury," píše na svém webu.
 

Anketa

Líbí se vám kanadský model Vin Los?

Hlasovalo 499 lidí.

 

Na obličeji i těle má slova jako například sláva, vina, svět nebo názvy měst. "Tato slova ale pro mě nic neznamenají," cituje jeho slova slovenský portál TVnoviny.sk. "Chci, aby se na mě lidé dívali jako na někoho, kdo má vliv. Každý, kdo mě uvidí, se tak musí zeptat alespoň na jedno slovo. Proč zrovna sláva?" pokračuje.
 

GALERIE: Kanadský model Vin Los

1
/
5
Zdroj: facebook.com
Kanadský model Vin Los - 5

 

První slovo si Vin nechal vytetovat v šestnácti, dnes je o osm let starší a jen v obličeji má 24 tetování. Další má na různých částech těla. Kanadský model z Montrealu i prozradil, jak si slova vybírá. "Je to povrchní. Poslouchá hity na YouTube a vyberu si z nich slova. Například Top of the World je z písně od The Cataracs," vysvětluje.
 


 

Související témata:
TN.cz