zajímavé snímky

Ultrazvuky, které rodiče vyděsily k smrti: Místo krásných miminek přišel šok!

Strašidelné ultrazvuky - 8
Zdroj: acidcow.com
Strašidelné ultrazvuky

Několik maminek po celém světě k smrti vyděsily ultrazvukové díky jejich budoucích potomků. I když se to zpočátku vůbec nezdálo, z těchto dětí nakonec vyrostly zdravé a krásné děti.

Zrození života je považováno za jeden z největších zázraků a díky výdobytkům techniky ho můžeme sledovat už v matčině břiše. Pomocí ultrazvuku můžeme vidět, jak děťátko roste, formují se mu orgány, končetiny a stává se z něj plnohodnotná bytost.
 

Občas se však stane, že na některých snímcích namísto malého človíčka najdeme komixovou příšeru či postavu z nějakého animovaného seriálu, upozornil portál topky.sk.


GALERIE: Na ultrazvuku se objevily místo dětí příšery z komixů

1
/
12
Zdroj: acidcow.com
Strašidelné ultrazvuky - 12

 

Při lékařském vyšetření pomocí ultrazvuku vlny procházejí tělem a odrážejí se od jednotlivých orgánů, kostí či plodu. Odražené vlny se pak počítačově převádějí do formy obrazu a lékař tak může určit, jak se miminku v tom kterém stádiu těhotenství daří.
 


V mnoha případech se však již stalo, že si budoucí tatínkové a maminky domů odnášeli ultrazvukové záběry, ze kterých naskakuje husí kůže. Světlo světa tak spatřili různí kostlivci, mimozemské příšery, duchové i postavy z hororu, což dokazuje i následující výběr.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz