Mrázkova vila je na prodej! Nahlédněte do LUXUSU…

Luxusní vila kmotra českého podsvětí Františka Mrázka se nachází kousek od Prahy. Na pozemku je k nalezení téměř vše, co si "obyčejný smrtelník“ může přát. Například malý zahradní domek, bazén, vířivka nebo osvětlený tenisový kurt.

Protože se dostal luxusní dům na stránky realitní kanceláře, která ho nabízí k prodeji, může nyní veřejnost poprvé nahlédnout dovnitř. Informoval server iDnes.cz.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejdražší dům světa! Při stavbě použili DINOSAUŘÍ KOSTI!
 


 

Makléři odhadují cenu sídla s pozemkem 15 000 metrů čtverečních, venkovním a vnitřním bazénem, posilovnou, tenisovým kurtem nebo se dvěma jezírky s čínskými kapry na 70 až 100 milionů korun.
 


 

Inzerát je zadaný nejen v češtině, ale i v angličtině a ruštině. Očekává se, že si své místo najde spíše u zahraniční klientely. "Každý vlak si najde své cestující,“ říká sebejistě Assen Karailiev z realitní kanceláře, která luxusní dům nabízí.
 


 

Podle informací iDnes.cz s uveřejněním fotografií nesouhlasí Mrázkův syn Michal. Dokonce tvrdí, že o žádném prodeji vůbec nic neví. Jeho otec František Mrázek byl zastřelen nájemným vrahem v roce 2006. Na reportáž o pohřbu Františka Mrázka se podívejte na konci článku.
 


 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA O POHŘBU FRANTIŠKA MRÁZKA:


 

TN.cz