ŠKOLA NÁSILÍ

Vysokoškoláci se vzbouřili. Museli skládat zkoušku z ORÁLNÍHO SEXU a MUČENÍ

Bolest
Zdroj: isifa.com
Ilustrační foto

Zhruba 200 studentů práv skládalo velmi nevšední zkoušku, v rámci které byly do zkušebních materiálu zařazeny i obrázky sexuálního násilí páchaného v opilosti. Nechybělo mezi nimi i zobrazení násilného orálního sexu, mučení a násilného homosexuálního týrání. "Ta zkouška byla strašná a absolutně nepřijatelná," shodly se dvě stovky studentů.

Právnická fakulta university v Cambridge je známá tím, že do zkušebních textů pro své studenty často používá velmi reálné výpovědi a často k nim připojuje i skici a fotografie. Tentokrát se ale autentičnost případů studentům moc nelíbila.

 

Na sobotní zkoušku připravili profesoři pro své studenty případy sexuálního násilí, které páchají lidé v opilosti. Zobrazovaly případ, který se měl stát mezi alkoholem posilněnými studenty. Ti měli páchat velmi obscénní rituál.

 

"Sandra je prezidentkou Kouzelníků, to je společenstvo opilství a chce přibrat do svého spolku nové členy" tak začínal fiktivní příběh u zkoušky. V materiálu byly popsány tři rituály, při kterých musel muž se zavázanýma očima provádět orální sex s jiným mužem, v dalším sexuálně laděném rituálu figurovala lahev alkoholu a v posledním hrálo hlavní roli ochlupení a mučení mladého muže. Studenti pak na příkladech měli uvést, o jaké zločiny se jedná.


 

Po skončení zkoušky byla řada studentů šokována. Mnoho z nich zkoušku na sociální síti Twitter označilo za "šokující" a "naprosto nepřijatelnou". Vedení univerzity to ale vidí jinak. "Hypotetické situace používáme při testování studentů často. V budoucnu jim to pomůže při jejich právnické praxi," uvedl pro Daily Mail mluvčí univerzity v Cambridge.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Fantastická herečka z filmů pro dospělé? Ivette Blanche!

Orální sex vymazlený o třídu výš

Orální sex: Jaké jsou časté omyly mužů?

106 minut sexu a 36 minut práce! To je ideální den podle vědců

V pražském metru bude povolené souložení, myslí si Mexičani

Vibrátory i jiné erotické pomůcky prodávané na internetu frčí, ceny navíc klesají
KLUCI RADÍ: Jak na nezapomenutelný orální sex
Zvrhlá Kesha! Nutí svou asistentku nosit lascivní obleček 

 

 

kos TN.cz