VIDEO plaza vyhnala

Žena se lekla hada a zapálila ho. V plamenech skončil celý dům

Jsou i lepší způsoby, jak se vyhnat hada z baráku, než ten, který zvolila žena z Texasu. V afektu ho polila benzínem a zapálila. Hada se sice zbavila, ale přišla i o barák.

Žena hada potkala v komoře mezi košťaty a čistícími potřebami. Zpanikařila a bohužel ji nenapadlo nic lepšího, než ho polít benzínem a zapálit. "Když uklízela, uviděla hada a polila ho hořlavinou a zapálila,“ uvedl zasahující policista Randall Baggett pro televizi KSLA.

 

Plaza sice zavraždila, ale připravila se i o střechu nad hlavou. Hořící had se totiž pokoušel utéct a zapálil košťata. Po pár minutách už hořel celý dům.

 

 

Tentokrát už žena zareagovala lépe a zavolala hasiče. Než ale přijeli, v plamenech byl už i sousední dům. Ten hasiči uhasili, ale její lehl v popelech.


 

Policisté stále požár vyšetřují, ale tvrdí, že není neobvyklé, že by ho způsobila hořící zvířata. "Ano, stalo se to už s králíky nebo velkými polními myšmi, když zemědělci vypalovali trávu,“ řekl šéf hasičů David Wesslehoft. O hořícím hadovi však nikdy neslyšel…
 

tn.cz / anš