Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.3. 2014 10:36
zvláštní domácnost

Žena si založila rodinu s figurínami: Žije s nimi spokojeně už 14 let!

Zdroj: YouTube.com

Alternativní životní styl nebo je blázen? Žena žije v domácnosti s figurínami z obchodu. Dlouhých 14 let má doma plastového manžela a dceru a je spokojená.

Američanku Suzanne Heintzovou podle vlastních slov už nebavilo věčně odpovídat na otázku, kdy se konečně vdá. Rozhodla se, že si tedy toho životního partnera najde. Umělého. A postupně s ním založí rodinu. Umělou.
 

Jak sama říká, vymyslela si jakýsi projekt, experiment, přes který chtěla okolí dokázat, že život single člověka nemusí být nudný. A že ne pro všechny ženy je životní metou svatba.
 

S figurínami nejen sdílí jednu domácnost, ale jezdí s nimi i na dovolené . "Opravdu se nedá rodina koupit? A co když se dá? Já jsem to udělala," tvrdí svérázná umělkyně, která s se svou umělohmotnou rodinkou často fotí.

 

 

"Jsme jako klasická rodina," trvá na svém Američanka a pochvaluje si zejména to, že manžel ani dospívající dcera ji neotravují.
 

Na vlnu kritiky byla připravena. Nepřející tvrdí, že jejím jediným cílem bylo nafotit umělecké fotografie . Ale uznejte, kdo by kvůli tomu žil 14 let s figurínami a choval se k nim, jako by to byli skuteční lidé?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nafukovací panny jsou pasé, teď jsou in silikonové krásky

Kozaté figuríny: Podívejte se, jak vypadají výlohy v Panamě

hel TN.cz
Reklama