video strach o život

Žralok ji chytil za ruku a stáhl do vody! Děsivý útok natočila kamera

Útok žraloka
Zdroj: facebook
Útok žraloka natočila kamera.
Téma:

Hororový zážitek má za sebou Melissa Brunningová (34) z Austrálie, kterou při plavení na jachtě pokousal žralok. Žena ho chtěla nakrmit a naklonila se nad vodu s jídlem v ruce, v tu chvíli ji ale zvíře popadlo za prst a stáhlo s sebou.

O tom, jak nebezpečné je zahrávat si se žraloky, se minulý měsíc přesvědčila Melissa Brunningová. Zrovna se s přáteli plavila po zátoce Dugong Bay, když predátor připlaval k jejich jachtě. Žena chtěla zvíře nakrmit, a vytáhla proto z lodi můstek. Když ale natáhla ruku s jídlem nad hladinu, žralok se po ženě vrhnul a stáhl ji do vody.

 

Melissa byla přesvědčená, že přišla o prst. "Jediná věc, kterou můžu popsat, je neskutečný tlak. Myslím ale, že ten žralok byl vystresovanější než já," řekla pro Sky News.

 

 

Z vody Melissu vytáhl muž, který v hororový okamžik stál po jejím boku. Byla zděšená. "Nemohla jsem se na prst ani podívat, protože jsem myslela, že když uvidím, že je pryč, budu v šoku," dodala žena.

 

 

Prst vypadal strašlivě, k obrovské úlevě jí ale nakonec zůstal. Melissa si dobře uvědomuje, že měla obrovské štěstí. "Mohlo to být daleko horší. Nejsem oběť žraloka," prohlásila pro 7 News. Celý incident natočila kamera, záběry se na internetu objevily nyní. 

Související témata:
lud TN.cz