Jako pes

Zrůda! "Matka" dala synovi vodítko a nechala ho jíst ze země!

Venčení dítěte na Filipínách
Zdroj: facebook.com
Téma:

Celý svět zvedly ze židle fotografie, které na sociální sítě umístila blíže neidentifikovaná žena. Na snímcích je dítě kolem roku věku přivázané na vodítku a musí jíst ze země z modré misky.

Jenže povedená matka z Filipín se poněkud přepočítala. Skandální fotky totiž neviděli jen její virtuální známí, ale i úředníci ze sociálky, kteří okamžitě rozjeli rozsáhlé pátrání po oné "psí" máti.


A protože dotyčná nemazala z facebooku údaje o tom, kde se zrovna nachází, netrvalo pátrání ani 24 hodin. Po vypátrání krkavčí matky dítě okamžitě skončilo v ústavu a ženu teď budou hodnotit psychologové.A je otázkou, co odborníci zjistí - fotografie, na nichž se chlapeček plazí po zemi s vodítkem kolem krku rozhodně nejsou v pořádku a to ani jako žert. A navíc je možné, že tyhle rituály jak ze psí smečky byly jen pomyslnou špičkou ledovce.


Podle ředitelky sociálky z města Bataan Marilyn Togasové matka tvrdí, že fotografie pořídila v momentě, kdy se její syn a jeho bratranec hráli "na zvířátka". Sociálním pracovnicím ovšem záběry s vodítkem a miskou nepřijdou příliš zábavné, protože malé dítě z podobných "vtípků" nemá rozum a bere je vážně.

Související témata:
pez TN.cz