VIDEO Chůva z pekla

Zrůda! Místo hlídání postiženého chlapečka týrala a nadávala mu!

Lilian D. White
Zdroj: Policie
Téma:

Matka čtyřletého chlapce, který trpí Downovým syndromem a epilepsií, natočila chůvu skrytou kamerou. Opatrovnice dítě týrala, seděla na něm, smýkala s ním po podlaze a nadávala mu. Případ už se dostal k soudu.

Čtyřletý syn Tiffany Fieldsové trpí Downovým syndromem, epilepsií i srdeční arytmií a vyžaduje celodenní péči. Matka ale musela od června každý pátek do práce, rozhodla se proto najmout chůvu. Kontaktovala agenturu a ta poslala Lilian Whiteovou, která měla skvělá doporučení.

 

Po několika dnech si ale Tiffany všimla, že se chování čtyřletého Luka výrazně změnilo. Do domu v Kentucky proto nainstalovala skrytou kameru a nechala ji natáčet, zatímco odešla do práce. Když se pak na záběry podívala, zůstala v šoku.

 

 

Chůva bezbranného chlapce brutálně týrala. Seděla na něm, zatímco mu nevybíravým způsobem měnila plenku a oblékala kalhoty. Pokud chtěla Luka někam přesunout, tahala ho zásadně po zemi. Nakonec ho odhodila do kouta a šla se dívat na televizi.

 

 

Po celou dobu Lilian chlapci sprostě nadávala. "Ty malej s*áči, uděláme to takhle! Bude po mým a nebudeš mě kopat, protože si na tebe sednu," křičela opatrovnice na Luka. Matka vše nahlásila na policii a strážníci chůvu zatkli v pondělí.

 

Případ už se dostal k soudu, opatrovnice čelí obvinění ze zneužití a týrání druhého stupně. Při soudním řízení Lilian tvrdila, že je nevinná, video ale odmítla komentovat. U soudu se znovu objeví 13. října.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŠOKUJÍCÍ FOTO: Matka zveřejnila na Facebooku batolata „na prodej“ se zalepenou pusou! Pobouřila tisíce lidí

Šílená krkavčí matka: Svého syna zavřela do pračky! Co ji k tomu vedlo?

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz