video Zvrácenost!

Zrůdná taktika Islámského státu: Připevňuje bomby i na štěňata!

Téma:

Islámský stát při bojích s iráckou armádou stále ztrácí území a bojovníky. Uchyluje se tak ke stále zoufalejším krokům. Jeden z nich natočili iráčtí rebelové poblíž Mosulu. Islamisté se tam coby sebevražedného atentátníka pokusili zneužít malé štěně!

Iráčtí bojovníci zveřejnili video, na kterém ukazují novou zbraň Islámského státu. Teroristé se neštítili k útoku zneužít vyděšené štěně.

 

Na jeho záda přivázali několik lahví s výbušninou. Psa chtěli nechat proběhnout přes nepřátelské linie a na dálku odpálit. Výbušnina ale neexplodovala.

 

Dvouminutový klip zveřejněný iráckými rebely zachycuje, jak se bojovníci snaží zneškodnit bombu, kterou měl psík na zádech. Podle listu Daily Mail se to podařilo a pes přežil. Kdyby bomba explodovala, podle rebelů byla dost silná, aby zranila nebo zranila až čtyři lidi.

 

 

List připomíná, že islamisté jsou stále vynalézavější, pokud jde o vývoj nekonvenčních zbraní. Před pár dny se objevily záběry, jak na drony nainstalovali držáky na granáty, kterými pak bombardovali nepřátelské jednotky.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz