nečekaný zvrat

Ztracená Maddie: Záhadná žena ve fialovém promluvila!

Maddie McCannová
Zdroj: facebook

Detektivové v souvislosti se zmizením Maddie McCannové pátrají po záhadné "ženě ve fialovém". Podle kriminalisty, který nezvěstnou Britku roky hledal, pátrají po Luise Todorové. Tu ale vypátrala britská média. Žena popřela, že by o osudu Maddie věděla.

Luisa Todorová, kvůli které se údajně detektivové vydali až do Bulharska, tvrdí, že není ženou ve fialovém, kterou vyšetřovatelé hledají. "Nemám tušení, kdo byla žena ve fialovém. Já to nejsem," řekla britskému deníku Mirror.

 

Osmapadesátiletá Bulharka Luisa pracovala v resortu, ze kterého dívenka zmizela. Podle britských médií byl její manžel pedofil, už je ale údajně po smrti. "S policií jsem mluvila. Už je to dávno. Krátce poté, co Maddie zmizela. Velmi nerada o tom mluvím. Není snad nikdo, kdo by o tom rád mluvil. Vyvolává to špatné vzpomínky," dodala.

 

GALERIE: Maddie McCannová

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Maddie Mccann

 

"Nevím, co se s ní stalo. Nikdo to neví," dodala žena. "Pokud se mnou chce policie mluvit, klidně! Ale nic nevím," řekla. Žena původem z Bulharska stále žije v Portugalsku. Nyní pobývá několik kilometrů od Praia da Luz, ze kterého holčička zmizela. Luisa a její manžel Stefan mluvili s policií pět dnů po zmizení. Oba dva tehdy popřeli, že by cokoliv o nezvěstné holčičce věděli.

 


Není tedy jisté, koho detektivové hledají v Bulharsku. Podle kriminalisty, který na případu dlouho pracoval, měli hledat právě Luisu. Současný tým tuhle informaci nepotvrdil.

 

"Prošel jsem všechny záznamy. Detektivové v Bulharsku určitě hledají Todorovou. Ona a její muž měli jako jediní přímou spojitost s Bulharskem. Snažil jsem se je vypátrat v Portugalsku, ale pravděpodobně se museli odstěhovat. Je pravděpodobné, že odjeli hledat práci do Bulharska," řekl kriminalista Gonzalez.

 

Žena ve fialovém policii zajímá, protože osobu s tímto popisem viděli dva svědci kolem osmé hodiny večer, jak stojí u lampy před apartmánem. O půl hodiny později byla žena se stejným popisem viděna na jiném místě, hned u hotelu.

 

"Viděla jsem tu ženu stát na rohu ulice. Všimla jsem si jí, protože byla oblečená do švestkově fialových šatů. Přišlo mi to divné, protože to není běžné, aby někdo, zvláště pak žena, stál jen tak sám na ulici a koukal na budovu. Dalšího rána jsem slyšela, že se ztratila malá holčička, a později jsem vše řekla policii," vypověděla svědkyně.

 

Reportáž o pohřešované Maddie.

ham TN.cz