Naléhavé pátrání

Ztratila se žena s bišonkem. Pomozte najít Jitku a Justýnu

Pátrání - pohřešovaná Jitka
Zdroj: Policie ČR
Pohřešovaná Jitka a bišonek
Vítězslav Boch
Vítězslav Boch
Aktualizováno 15.8. 2019 08:26

Policie z Vysočiny žádají o pomoc s pátráním po pohřešované ženě. Osmačtyřicetiletá Jitka odešla už v neděli dopoledne vyvenčit bílého bišonka, od té doby ji ani psa nikdo neviděl. Informace o tom, kde by se mohly nacházet, přijmou policisté na lince 158.

Osmačtyřicetiletá Jitka odešla v neděli krátce po 9. hodině ze svého domova v Zahradnické ulici v Havlíčkově Brodě. Šla na procházku se psem. Domů se ale nevrátila a do pondělního poledne ani nepodala žádnou zprávu, kde je a jestli je v pořádku.

 

Jitka měří přibližně 165 centimetrů, je střední postavy, má vlnité černé vlasy a hnědé oči. Když šla se psem ven, měla na sobě fialovo-černo-bílé šaty dlouhé ke kolenům, džínovou bundu a botasky.

 

"Pes, se kterým odešla žena z domu, je bílé barvy, rasy bišonek, slyšící na jméno Justýna," prozradila mluvčí havlíčkobrodských policistů Stanislava Miláčková.

 

 

Po ženě je vyhlášeno celostátní pátrání. Místa, kde by se Jitka mohla pohybovat, prověřily policejní hlídky, ale vypátrat se ji nepodařilo. Nadále ji hledají a s žádostí o pomoc se obrátili i na veřejnost.

 

"Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se žena v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158," dodala policejní mluvčí Miláčková.

TN.cz