Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

skok ze 4. patra

Vyzývavá rapperka Zuzka spáchala sebevraždu. Prý kvůli rakovině

Sju Kjut - 3
Zdroj: Instagram

Mladá dívka Zuzana K. si svůj život užívala do poslední chvíle. Ve dvaceti letech měla za sebou řadu skandálů a rozhodla se skončit svůj život brutálním způsobem - skokem ze čtvrtého patra obchodního domu v Brně!

Dívka pocházela z Brna, kde také svůj život ukončila. Než se rozhodla pro takhle drastický krok, podařilo se jí udělat pár skandálů, kterými se chtěla zviditelnit a proslavit. Milovala hudbu a vystupovala jako rapperka pod přezdívkou "Kjut Sju".

 

Bylo jí teprve dvacet let, ale za sebou už toho měla opravdu mnoho. Prvním skandálem, co jí dostal do podvědomí lidí, bylo video z pražského klubu Ateliér. Tam dívka pod vlivem drog a alkoholu běhala nahá. Společně se svým kamarádem žádala ostrahu klubu o "pár minut na sex".

 

15

GALERIE: Sju Kjut

Zdroj: Instagram

Sju Kjut - 1

Hodnocení:

Tím její exhibicionismus zdaleko neskončil. Zuzana asi před měsícem šokovala dalším videem! Tentokrát si na jedné ze svých sociálních sítí pochlubila videem, kde jí neznámý mladík orálně uspokojuje. Tohle video ale po několika hodinách z instagramu zmizelo.

 

Rapperka původem z Brna tedy na všechny působila velmi svérázným dojmem. Podle přátel měla image party holky, která se ničeho nebojí a žádný večírek nevynechá. Zábrany nechávala doma a drogy s alkoholem míchala ve velkém stylu.

 

Jenže pod drsnou skořápkou se asi skrývala nešťastná a utrápená dívka. Jak jinak si vysvětlit tragédii, která se udála minulý týden v Brně. Zuzana K. vyskočila ze čtvrtého patra nákupního centra Letmo. Těžkým zraněním po několika minutách podlehla.

 

 

Dle přátel stojí za sebevraždou právě nemoc. Mladá rapperka se měla smířit s diagnózou smrtelné nemoci, kterou jí prý před několika měsíci sdělili lékaři.

 

Hlavní aktér v dívčiných videích, kamarád Vašek, prozradil serveru expres.cz, že Zuzana měla rakovinu a to údajně v posledním stádiu. Zbývalo jí podle něj několik měsíců života a s tím se dívka nedokázala vyrovnat. Posléze se rozhodla, že si každý den náležitě užije a zničí se sama. Propadla alkoholu a drogám, které ve velkém kombinovala. Oholenou hlavu prý schovávala pod parukou.  

 

K tragické události se nikdo nechce vyjadřovat. Mluvčí brněnské policie Pavel Šváb nám jen událost potrvdil. "Případ je v prověřování. Doposud jsme nezjistili žádné okolnosti, které by nasvědčovaly cizímu zavinění."

mk TN.cz