přenosný dům

Zvenku beton, zevnitř luxus. Tenhle dům vám dovezou kamkoli!

Přenosný betonový dům - 2
Zdroj: imgur.com
Téma:

Zvenku to vypadá jako postmoderní kůlna, kotelna, či pořádně velká garáž. Když se ale podíváte dovnitř, budete velmi překvapeni. Šedivá, na první pohled holá stavba, skrývá nevídaný luxus.

Dům, který zvenku vypadá poněkud neosobně, má i vcelku neosobní jméno - APH80 - a je výtvorem španělského designového týmu. Celá stavba má obytnou plochu necelých 30 metrů čtverečních, ale i tak dokáže svému majiteli poskytnout nevídaný luxus. Může totiž měnit adresy.

 

Galerie: Přenosný betonový dům

1
/
5
Zdroj: imgur.com
Přenosný betonový dům - 1

 

Ano, čtete dobře. Celý dům lze totiž jednoduše naložit na přívěs kamionu a dát vale hlučným či naopak tichomilným sousedům. Díky cementovému svršku pak dům odolá vlivům téměř jakéhokoli podnebí, které si vyberete. Díky posuvným dveřím ani nepotřebuje příliš velký pozemek.


 

Zdi jsou zevnitř vykládané dřevěnými palubkami a designéři tak dodali interiéru (narozdíl od strohého zevnějšku) tolik žádané teplo a pohodlí domova.

 

Nemáte někdy chuť podobný dům koupit a nechat jej na kamionu naložen navždy? Napište nám do komentářů, jak se vám APH80 líbí!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Úžasný domek v lese: Chtěli byste žít na téhle samotě?

Dara Rolins o novém domě: Kvůli bydlení v krabicích chodí všude pozdě

Související témata:
jox TN.cz