PŘÍPAD V PŘÍBRAMI

Záhadná smrt osmileté holčičky před 64 lety! Policie prozradila, jak to bylo

Medalův mlýn u Příbrami
Zdroj: Google Street View, Profimedia.cz
Jan Pánik
Jan Pánik
Publikováno 26. 9. 2019
Téma:

Kriminalisté zveřejnili podrobnosti k případu údajné vraždy malé holčičky v Čenkově na Příbramsku, kterou se údajně nepodařilo vyřešit celých 64 let. Tento týden se objevily informace o tom, že na služebnu policie přišla devadesátiletá žena, podle které stojí za vraždou její manžel. Podle policistů bylo ale vše úplně jinak.

"Můžeme konstatovat, že byl identifikován případ z daného roku, kdy se však nejednalo o násilné úmrtí dítěte, ale o úmrtí při dopravní nehodě," řekla ve čtvrtek k případu z roku 1955 policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

 

Celá věc tak podle policistů byla uzavřena. "Žádný zvrat v případu nenastal, kriminalisté nezjistili žádné nové okolnosti či skutečnosti a rovněž nebyl našimi kriminalisty případ znovu otevřen," doplnila mluvčí.

 

Policisté tak údajně pouze ověřují některé informace, včetně těch, které se aktuálně objevily v médiích. O udajné vraždě osmileté Milady informoval web Příbram.cz. Podle něj měla malá holčička odejít 11. října 1955 z domu do obecné školy, tam už však neměla dorazit. Najít se ji místním údajně podařilo záhy u Mendelova mlýna nedaleko Čenkova ve středních Čechách, bohužel mrtvou.

 

 

Podle příbramského webu měl v celém případu nastat obrat. Na dveře policejní služebny nyní údajně zaklepala devadesátiletá seniorka, která obvinila z vraždy malé Milady svého manžela. Pravdivost tohoto tvrzení však policisté nepotvrdili.

TN.cz