Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.5. 2018 11:10
Divoká karta

Zvrat v SuperStar! Kvůli porotě vypadla jen Aneta, co ona na to?

Zdroj: TV Nova

Nedělní SuperStar přinesla nečekaný moment, se kterým řada diváků nesouhlasí. Vypadnout ze soutěže měli znovu dva zpěváci, porota se ale rozhodla použít divokou kartu a Petra Borkovce ještě v SuperStar udržela. Domů tak musela jen Aneta Horňáková.

Nejméně hlasů od diváků získali v zatím posledním finále SuperStar Aneta Horňáková a Petr Borkovec. V soutěži by tak zůstal jediný kluk a spolu s ním tři dívky. Porotci se ale rozhodli vytáhnout divokou kartu a Petra v soutěži podrželi.

 

Do předposledního večera tak nepůjdou čtyři, ale pět zpěváků. Kromě Petra zbývá ještě Jakub Pružinský, Karmen Pál-Baláž, Eliška Rusková a Tereza Mašková. Právě ta nesla odchod Anety nejhůře, děvčata se rychle skamarádila.

 

"SuperStar mi dala úplně nejúžasnější kamarádku, Terezku. My jsme tak praštěné spolu, ale zároveň si umíme krásně pomoct, je to až neskutečné, že za tak krátký čas si dokážete být tak blízcí," svěřila se Aneta ve Snídani s Novou.

 

Přestože se nestane novou československou SuperStar, není sympatická zpěvačka zklamaná. "Já odmalička chodím po soutěžích, takže jsem zvyklá. Bývaly to teda klavírní soutěže, pěvecká je pro mě novinka. Ale tak to chodí, všichni někdy musíme skončit," uvedla Aneta.

 

 

Po návratu na Slovensko prý plánuje hlavně dohnat vše, co kvůli SuperStar zameškala. Chce také znovu začít koncertovat. "Mám jazzovou kapelu, ve které zpívám. Plánujeme založit ještě další kapelu, ale to je zatím takové překvapení. Chceme, aby to byla potěcha pro ucho i oko," naznačila Aneta.

 

Kdo se stane další SuperStar? Předposlední finále sledujte v neděli od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NOVA Plus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Moderátor SuperStar má nový videoklip! Je lepší než originál?
To byste neuhodli! Víme, kam vzal Habera Peštovou na první rande

epa TN.cz
Reklama