video otřesný večírek

Zvrhlá zábava: Svatebčané nutili manžele k sexu! Hosté se koukali

Téma:
sex

Každá párty se může pořádně zvrtnout. To, co se odehrálo na svatebním večírku jednoho čínského páru, ale naprosto přesahuje všechny meze přípustnosti. Na zvrhlou zábavu novomanželé rozhodně nikdy nezapomenou - už jen proto, že se záznam objevil na internetu.

Čínské svatby jsou pověstné tím, že svatebčané si připravují pro nově sezdané páry pěkně žhavé hry. Jejich ústředními tématy dost často bývá erotika, svádění i sex. Na jednom takovém večírku se ale zábava zvrhla víc, než by bylo zdrávo. Než se novomanželé nadáli, leželi vedle sebe nazí v posteli obklopení davem svatebních hostů.

 

Ti je jako správní "kamarádi" povzbuzovali, ať zábavu nekazí a posunou hru na další - mnohem vyšší úroveň - k sexu. Všichni se chichotali a napjatě čekali, co se bude dít.

 

 

Když se nesmělý pár k provádění milostné scény příliš neměl, začaly se u postele postupně objevovat hlavy rozprouděných hostů. "Jste oddaní jeden druhému?" popichovali pár. "Skoč na něj," křičeli hosté na ženu.

 

Začalo se schylovat k velkému trapasu, nervózní pár nakonec akt lásky pod dekou alespoň napodobil. I když mělo jít o legraci, v tu chvíli z nich lidé strhli deku a natočili novomanžele úplně nahé. Video skončilo na internetu.
 

lud TN.cz