Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

mají jeho popis

Zvrhlík osahával na táboře dvě malá děvčátka! Pomozte ho najít

Ohavný případ vyšetřují od soboty plzeňští policisté. Do dětského tábora Pražanka v Cheznovicích na Rokycansku vnikl dosud neznámý muž a měl začít sexuálně obtěžovat malé holčičky. Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním.

Muž se měl do tábora vloupat brzy ráno. "Do dvou chatek měl v ranních hodinách vejít muž a ve spánku měl osahávat dvě děvčata. My jsme okamžitě vyjeli na místo, začali jsme prověřovat okolí a po pachateli pátrat," uvedla policejní mluvčí Martina Korandová.

 

"Díky včasné a rázné reakci sportovního vedoucího se muž dal na útěk, aniž došlo k jakémukoli zranění některého z našich táborníků," tvrdí vedení tábora, které vypsalo odměnu 30 tisíc korun za informace vedoucí k vypátrání útočníka.

 

Policie po pachateli stále intenzivně pátrá a obrací se i na veřejnost s prosbou, aby se přihlásil kdokoli, kdo by měl informace vedoucí k jeho dopadení. Dle svědků se mělo jednat o muže ve věku 23 až 25 let, štíhlé postavy, vysokého přibližně 180 – 185 centimetrů. Měl mít kratší světlé vlasy a nosit brýle. Na sobě měl tmavou mikinu s kapucí.

 

 

"V současné době probíhají výslechy, prověřujeme všechny dostupné kamerové záznamy, vlaková spojení, zjišťujeme, zda k podobnému jednání nedocházelo ještě na jiných místech," popsala mluvčí. Podle policie se jedná o trestný čin proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti. "Pokud by měl někdo informace k případu, prosíme, aby se obrátil na tísňovou linku policie 158," dodala Korandová.

 

mom TN.cz