dopadení podezřelého

Zvrhlý cyklista měl v parku osahávat maminku, v kočárku měla mimimko!

Dítě v kočárku
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Martin Klícha
Martin Klícha
Aktualizováno 16.10. 2019 10:11
Téma:

Velmi nepříjemný zážitek má za sebou maminka, která se koncem srpna se svým dítětem vydala do pražské Stromovky. Během procházky se k ní přidal muž na kole. Neodradil ho ani kočárek s miminkem, po odmítnutí podle policie začal ženu osahávat. Potom raději rychle z místa ujel. Policistům se nyní podařilo vypátrat podezřelého.

Poslední srpnový den se vydala žena se svým miminkem, které bylo v kočárku, na procházku do parku Stromovka v Praze 7. Během odpoledne se k ní připojil muž na kole a snažil se s ženou navázat přátelský hovor.

 

"Ta cyklistovi sdělila, ať ji nechá být a nevšímala si ho. To se mu nelíbilo a tak začal maminku osahávat na intimních místech. Poškozená se bránila, jak slovně, tak fyzicky a proto muž nasedl na kolo a společně se svým psem odjel směrem do ulice Za Elektrárnou v Praze 7," popsala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

 

Policii se podařilo zajistit kamerové záznamy, na kterých byl zachycen podezřelý muž, obrátila se proto s žádostí o pomoc na širokou veřejnost. To se ukázalo jako dobrý krok.

 

 

"Díky zveřejnění případu jsme získali poznatek, který vedl ke zjištění totožnosti podezřelého muže. Nyní s ním budou probíhat standardní kroky trestního řízení," doplnila Siřišťová.

  

Policie muže podezřívá z trestného činu výtržnictví. V případě odsouzení mu hrozí až dva roky vězení.
 

TN.cz