Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

18:33
Krátká zpráva
Krátká zpráva

SPORT:  Simona Kubová skončila na ME v plavání podruhé pátá

Znakařka Simona Kubová skončila na letošním mistrovství Evropy v krátkém bazénu podruhé pátá. Na dvoustovce v pátek zopakovala umístění ze stovky.
17:50
Krátká zpráva
Krátká zpráva

O křeslo šéfa KDU-ČSL se přihlásil Jan Bartošek

Kandidaturu na post šéfa KDU-ČSL potvrdil předseda poslaneckého klubu Jan Bartošek. O křeslo se chce ucházet také europoslanec Tomáš Zdechovský. Další případní kandidáti se zatím definitivně nevyjádřili. Lidovci budou vybírat nástupce za Marka Výborného, který kvůli náhlému úmrtí manželky oznámil konec v čele strany, protože se chce věnovat svým dětem.
15:10
Krátká zpráva
Krátká zpráva

Střelba na vojenské základně na Floridě. Dva mrtví, 10 zraněných

Střelba se ozvala po sedmé hodině ráno místního času na vojenské základně v Pensacole na jihu Floridy. Bezpečnostním složkám se útočníka podařilo zneškodnit po dvou hodinách. Předtím střelec stihl zabít jednoho člověka a zranit deset dalších.
Obchodní sdělení

Jak si na cestách ušetřit spoustu starostí a peněz

Chystáte se do zahraničí a přemýšlíte, jak nejlépe cestu naplánovat?

12:08
Krátká zpráva
Krátká zpráva

Po Ficovi obvinila slovenská policie i Kisku! "Je to kampaň," reagoval

Slovenská policie obvinila exprezidenta Andreje Kisku v souvislosti s daňovou kauzou jeho firmy KTAG. Informoval o tom deník Sme. Firma účtovala do nákladů výdaje na Kiskovu propagaci před volbami v roce 2014. Od státu pak žádala vrácení DPH, ten ale částku nevyplatil.

"Je to špinavá politická kampaň a je důkazem politického vydírání a mafie, která ovládá Slovensko. Fico mě před tím varoval, když jsem ho odmítl dát na ústavní soud," prohlásil Kiska. Už dříve uvedl, že počítá s obviněním, protože jde o mstu expremiéra Roberta Fica. Ten byl obviněn ve čtvrtek kvůli rasové nenávisti.
Tisková zpráva

AURES Holdings se opět prosadil v žebříčku Českých 100 nejlepších

Společnost AURES Holdings, která provozuje síť autocenter AAA AUTO a Mototechna, se do soutěže "Českých 100 nejlepších“, jejímž cílem je v celonárodním ...