Důležité Události

Novinky ze sportu

Krátká zpráva

Noční výsledky NBA: Satoranský pěti přihrávkami prohru neodvrátil

Český basketbalista Tomáš Satoranský se v noci na středu bodově neprosadil a jeho doskok a pět asistencí stačily jen k porážce New Orleans na palubovce Philadelphie 107:117. Detroit Pistons – Denver Nuggets 105:110, Philadelphia 76ers – New Orleans Pelicans 117:107, Toronto Raptors – Charlotte Hornets 125:113, Washington Wizards – Los Angeles Clippers 115:116, Boston Celtics – Sacramento Kings 128:75, Brooklyn Nets – Los Angeles Lakers 96:106, Houston Rockets – San Antonio Spurs 104:134, Golden State Warriors – Dallas Mavericks 130:92, Portland Trail Blazers – Minnesota Timberwolves 107:109

Právě vysílame

Valentino Rossi - Helmy

Valentino Rossi - Helmy

-
  • Polední Sportovní noviny

  • Unicaja - Cluj Napoca

Celý program
Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers

-
  • Paris Saint-Germain - Stade Reims

  • Vancouver Canucks - Edmonton Oilers

Celý program
LaLiga Highlights (22)

LaLiga Highlights (22)

-
  • Hellas Verona - Bologna FC

  • Inter Milán - Venezia FC 23.kolo

Celý program
Bayer Leverkusen - FC Augsburg

Bayer Leverkusen - FC Augsburg

-
  • X-Games Aspen

  • UD Almería - SD Eibar

Celý program

Auto

Videa

Zpravodajství

Krátká zpráva

Farský se poslaneckého mandátu vzdá v polovině února

Poslanec Jan Farský (STAN) na twitteru oznámil, že se mandátu vzdá na příští řádné schůzi Poslanecké sněmovny, která se uskuteční 15. února. Přiletí kvůli tomu ze Spojených států, kam v polovině ledna odletěl na několikaměsíční studijní pobyt. "Učinit tak na ambasádě není dle společného stanoviska Ministerstva spravedlnosti a Úřadu vlády možné," napsal.

Krátká zpráva

Odvolací soud potvrdil rozsudek drogového krále “El Chapa“ Guzmána

Odvolací senát v úterý potvrdil odsouzení známého mexického drogového bosse “El Chapa“ Guzmána a odmítl jeho tvrzení, že s ním bylo zacházeno nespravedlivě. Guzmán byl v roce 2019 odsouzen za zapojení do pokračujícího kriminálního podnikání a obchodování s drogami k doživotnímu vězení a dalším 30 letům a bylo mu nařízeno zaplatit 12,6 miliardy dolarů. Podle CNN se Guzmán odvolával na odepření práva na spravedlivý proces a účinnou pomoc právního zástupce kvůli přísným podmínkám jeho vyšetřovací vazby.

Novinky z Novy

Co se děje v mém kraji

TOP obsah na TN.cz